رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح کرد:

اختصاص رتبه دوم تولید آلبالو در کشور به آذربایجان شرقی/ تسوج و مرند قطب‌های مهم تولید آلبالو

گلشن راز: رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه تسوج و مرند قطب‌های مهم تولید آلبالو در استان هستند، گفت: آذربایجان شرقی با تولید بیش از ۱۵هزار هکتار آلبالو حدود ۱۵ درصد سطح زیر کشت باغات آلبالو در سطح کشور را دارا بوده و مقام دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

توئیت

.

گزارش گلشن راز از دلایل شاد نبودن مردم؛

شادی حق مردم است

گلشن راز: امروزه با نگاهی گذرا در جامعه به ‌راحتی می ‌توان به این مهم دست یافت که دیگر بسیاری از مردم بنا به دلایل مختلف شاد نیستند، به ‌گونه ‌ای که با چهره‌ ای عبوس و درهم‌ رفته افراد مواجه می‌ شویم که این خود می ‌تواند نشان از غمگین ‌بودن آن ها داشته باشد.

ساخت فیلم میلیاردی برای شهید باکری با کدام توجیه؟/ احمد بایبوردی

گلشن راز: همه می دانیم شهید باکری از شهرت گریزان بود و به همین خاطر مصاحبه ها و عکسهای محدودی از او به جای مانده ااست. شهید باکری بسیار با اخلاص و با تقوا بود و مانند سایر شهدای ملی کشور علاقه ای به شهرت نداشت.

جشن میلاد امام رضا در شهر سیس برگزار شد

گلشن راز: مراسم جشن دهه کرامت و ولادت با سعادت امام رضا علیه السلام به همت کانون فرهنگی هنری الغدیر مسجد جامع شهر سیس برگزار شد.

کشف دام قاچاق در شبستر

گلشن راز: فرمانده انتظامی شهرستان شبستر از کشف ۱۴۳ راس گوسفند قاچاق به ارزش ۴میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
گزارش تصویری:

مانور استانی زلزله در شهرستان شبستر‎

گلشن راز: مانور استانی زلزله با مشارکت کارگروه های تخصصی مدیریت بحران و شهرداری های 9 گانه شهرستان شبستر و سایر ادارات این شهرستان روز دوشنبه در محل محوطه کارخانه نساجی شهر خامنه برگزارشد.
اخگرپور مطرح کرد:

جشنواره آلبالو فرصتی برای معرفی توانمندی‌های بخش تسوج

گلشن راز: دبیر دومین جشنواره آلبالوی تسوج گفت: جشنواره آلبالو فرصتی است تا ضمن معرفی توانمندی‌های گردشگری و جاذ‌به‌های تاریخی شهر تسوج ارزش‌های غذایی آن نیز برای مردم و گردشگران تبیین شود.

جشنواره آلبالو در تسوج

گلشن راز: گزارش خبرنگار صدا و سیما استان آذربایجان شرقی از جشنواره آلبالوی تسوج

دومین جشنواره برداشت آلبالو در تسوج‎

گلشن راز: دومین جشنواره استانی برداشت آلبالو عصر جمعه ۲۱ تیرماه در شهر تسوج شبستر برگزار شد،شهرستان شبستر با داشتن ۱۲۰۰ هکتار درختان آلبالوی بارور و ۳۰۰ هکتار باغ جدید تحت کشت درختان آلبالو، در زمینه تولید و برداشت این محصول رتبه اول استان آذربایجان شرقی را دارد.(عکس از سیدکاظم یوسفی)
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح کرد:

اختصاص رتبه دوم تولید آلبالو در کشور به آذربایجان شرقی/ تسوج و مرند قطب‌های مهم تولید آلبالو

گلشن راز: رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه تسوج و مرند قطب‌های مهم تولید آلبالو در استان هستند، گفت: آذربایجان شرقی با تولید بیش از ۱۵هزار هکتار آلبالو حدود ۱۵ درصد سطح زیر کشت باغات آلبالو در سطح کشور را دارا بوده و مقام دوم کشور را به خود اختصاص داده است.

احداث نیروگاه برق خورشیدی در ۳۰ روستای شبستر

گلشن راز: نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی ،از تصویب ۳۰ نیروگاه برق خورشیدی در شهرستان شبستر خبر داد.
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس از ضرورت بازنگری در احکام ازدواج گفت

قضات از نفقه خبر ندارند

گلشن راز: روز گذشته یک نماینده مجلس از ضرورت تغییر در قوانین و احکام ازدواج سخن به میان آورد و از سوی دیگر سخنگوی قوه‌قضائیه اذعان داشت که اخبار رسانه‌ها در مورد تساوی دیه زن و مرد در تصادفات به هیچ وجه مربوط به حکم شرعی نیست.
به بهانه برگزاری دومین جشنواره آلبالو در تسوج/ علیرضا خوش نیت

خام فروشی، سم مهلک محصولات کشاورزی

گلشن راز: خام فروشی سمی مهلک برای بخش کشاورزی است که با خام فروشی چیزی عاید تولیدکنندگان نمی شود و برای حمایت از کشاورزان باید، چرخه تولید تا مصرف تکمیل باشد، تا محصول به بالاترین قیمت و بهترین زمان به بازار عرضه شود.

دومین جشنواره برداشت آلبالو در تسوج برگزار می شود

گلشن راز: مدیر جهادکشاورزی شهرستان شبستر از تولید سالانه ۶۶۰۰ تن آلبالو از باغات شهرستان شبستر خبر داد.

اجرای 11 طرح میراث فرهنگی و گردشگری در شبستر

گلشن راز: معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت : 11 طرح مرمت بناهای تاریخی و توسعه گردشگری در شهرستان شبستر در دست اجراست.
آقاپور علیشاهی مطرح کرد:

اعمال نظر مدیران در صورت‌های مالی بانک ها به جای رعایت استانداردهای IFRS

گلشن راز: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: بیش از اینکه در صورت‌های مالی شرکت ها و بانک ها استانداردهای بین المللی همانند IFRS اعمال شود، نظر مدیران لحاظ می شود.
رییس هیات ووشو آذربایجان شرقی خبر داد:

شبستر فاتح مسابقات ووشوی آذربایجان شرقی شد

گلشن راز: رییس هیات ووشوی آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری مسابقات استعداد های برتر ووشو بانوان استان گفت: تیم شهرستان شبستر در این پیکارها در مجموع با کسب ۳ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز در سکوی قهرمانی ایستاد.

موفقیت شبستر در زمینه اجرای دولت الکترونیک در شهرداری های آذربایجان شرقی

گلشن راز: مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی، ضمن بازدید از طرح های عمرانی شهر شبستر، خدمات شبانه روزی این شهرداری را مورد تمجید قرار داد.

آغاز طرح اوقات فراغت کانون های مساجد شهرستان شبستر

گلشن راز: طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان شبستر با حضور مدیر ستاد هماهنگی استان به صورت رسمی آغاز شد.

مرگ تلخ پیرمرد شبستری در آتش سوزی زمین کشاورزی

گلشن راز: بر اثر آتش سوزی در اراضی کشاورزی روستای «دیزج خلیل» شهرستان شبستر، پیرمرد کشاورز ۷۵ ساله جان خود را از دست داد و همسرش نیز دچار سوختگی شدید شد.

سفروزیر صمت و استاندار آذربایجان شرقی به شهرستان شبستر

گلشن راز: وزیر صمت و استاندار آذربایجان شرقی عملیات اجرایی ناحیه صنعتی علیشاه شبستربازدیدکردند.

تبلیغات

تبلیغات

 

http://azargalam.ir

چندرسانه

تبلیغات

لوگو گلشن راز