کد مطلب: 2714
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۴/۵ - ۷:۴۶

جذب ۹۲۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای قانون «حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار» در شبستر

گلشن راز: مدیر جهادکشاورزی شهرستان شبستر گفت: در اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری در این شهرستان، بالغ بر 920 میلیارد ریال جذب اعتبار شده است.

به گزارش گلشن راز  ، جعفر صادقی در این رابطه اظهار کرد: برای جذب تسهیلات اشتغال‌زایی در شهرستان شبستر، بندهای الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه بعد از برگزاری هفت جلسه کارشناسی بررسی طرح‌های ثبت نام شده در سایت کارا(بالغ بر ۵۸۶ طرح به ارزش ۹۲۰ میلیارد ریال)، در نهایت از محل تبصره ۱۸ (فراگیر) ۵۱ طرح به مبلغ ۸۶ میلیارد ریال و از محل توسعه روستایی ۳۸ طرح به مبلغ ۶۲۰ میلیارد ریال مصوب و به کارگروه استانی معرفی شده است.

وی در این رابطه ادامه داد: معرفی طرح‌ها به بانک‌های عامل به مرور زمان انجام می‌گیرد.

وی افزود: با توجه به پتانسیل‌های بالای بخش‌های مختلف کشاورزی به ویژه صنایع تبدیلی و تولیدات دامی در شهرستان شبستر، افزایش سهم اعتبارات می‌تواند در شکوفایی واحدهای بهره‌برداری نقش بسزایی داشته و تاثیر مثبتی در توسعه کشاورزی شهرستان داشته باشد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شبستر میزان اشتغال مستقیم حاصل از طرح‌های مذکور را ۵۰۳ نفر به صورت مستقیم و ۹۵۰ نفر به صورت غیرمستقیم عنوان کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار