کد مطلب: 2902
دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۸:۱۶

نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی:

واکسن تب برفکی مورد نیاز دامداران استان آذربایجان شرقی تامین شده است

گلشن راز: آقاپور : واکسن تب برفکی مورد نیاز دامداران استان آذربایجان شرقی و نیز شهرستان شبستر به صورت کامل تامین و جهت توزیع در اختیار اداره کل دامپزشکی استان قرار گرفت.

به گزارش گلشن راز به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی دکتر معصومه آقاپور نماینده محترم مردم شریف شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر اظهار کرد : پیرو تماس تلفنی با معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور درخصوص احتمال شیوع بیماری تب برفکی درصورت کمبود واکسن این بیماری، اعلام شد واکسن تب برفکی مورد نیاز دامداران استان آذربایجان شرقی و نیز شهرستان شبستر به صورت کامل تامین و جهت توزیع در اختیار اداره کل دامپزشکی استان قرار داده شده است.
وی افزود: تمام تلاش ما در مجلس این است که با تعامل و ایجاد هماهنگی با دستگاه های اجرایی در سطح ملی و استانی بتوانیم پاسخگوی نیازهای مختلف آحاد جامعه باشیم.
دکتر آقاپور ضمن ابراز رضایت از تعامل و پاسخگویی مسئولین ارشد سازمان دامپزشکی کشور، اقدامات  اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی در راستای پیشگیری از شیوع بیماریهای دامی ارزنده و مطلوب ارزیابی کرد و از خدمات سریع و بموقع اداره کل دامپزشکی استان قدردانی نمود.
در ادامه این دیدار دکتر بهداد مدیرکل دامپزشکی استان با تاکید بر اینکه همیشه پیشگیری مقدم بر درمان است، اظهار داشت: اقدامات عملیاتی برای پیشگیری مستلزم داشتن امکانات کافی است و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در این زمینه میتوانند نقش ویژه‌ای ایفا کنند. وی ضمن قدردانی از پیگیری های سرکارخانم دکتر آقاپور در مباحث مربوط به تامین واکسن و حساسیت های ایشان درخصوص مسایل بهداشتی دامپزشکی گفت: ارتقاء جایگاه دامپزشکی یکی از مهمترین اقدامات برای برطرف نمودن بسیاری از مشکلات این حوزه است که با حمایت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قطعا قابل تحقق خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار