کد مطلب: 2919
دوشنبه ۱۳۹۷/۸/۷ - ۹:۰

فرخ نیا مدیر برق منطقه ای شهرستان شبستر اظهار کرد :

زیرساختهای توزیع برق برای 20 سال بعد شهرستان شبستر آماده است

گلشن راز: رئیس اداره برق شهرستان شبستر : زیرساختهای توزیع برق برای 20 سال بعد شهرستان شبستر آماده است و امکان ارائه خدمات برق تا 20 سال دیگر وجود دارد.

به گزارش گلشن راز از شبستر فرخ نیا مدیر برق منطقه ای شهرستان شبستر دیروز در گفتگو با خبرنگاران به تشریح برخی اقدامات برق منطقه ای شهرستان پرداخت

و اظهار کرد :شهرستان شبستر در بحث رضایت مندی ارباب و رجوع از پرسنل ادارات برق شهرستان شبستر، در بین 18 شهرستان و خود مرکز استان، رتبه دوم رضایتمندی را به دست آورده است.

وی افزود: ظرفیت توزیع برق در شهرستان به طور کامل وجود دارد، و 90 درصد زیرساختهای برق شبستر در همه خطوط اصلاح شده و فقط در بخش تسوج 5 تا 6 کیلومتر اصلاح شبکه مانده که اعتبارات آن نیز تأمین و در مدت کوتاهی به پایان خواهد رسید.

فرخ نیا در ادامه خاطر نشان کرد : در تابستان به دلیل قطعی برق شرمنده مردم شریف شهرستان شبستر شدیم، اما چاره ای نبود و علت موضوع کشوری بود، و برخی محدودیتهای بالادستی مانع اطلاع رسانی به مردم می شد.

رئیس اداره برق شبستر گفت : اگر صنایع و چاههای عمیق کشاورزی شهرستان در بحث مصرف با اداره برق بیشتر همکاری کنند، صرفه جویی زیادی در مصرف صورت می گیرد که خود نقش مهمی در کاهش خاموشی ها در تابستان دارد.

وی افزود: وزارت نیرو، راهکارهای خوبی برای کاهش هزینه های برق مصرفی در بخش صنعت و کشاورزی دارد که اگر مدیریتهای سنتی در این خصوص مقابله ننموده و خود را به روز نمایند، شاهد کاهش هزینه های برق مصرفی خود به شکل کاملا ملموسی خواهند بود.

فرخ نیا در پایان افزود : باید در بحث فرهنگ سازی مصرف صحیح همه مردم شهرستان تلاش نمایند، زیرا شاخصهای فرهنگی و تمدنی در شهرستان شبستر بالاست و باید در این راه همه مردم مشارکت نمایند.

مشروح مصاحبه مدیر برق منطقه ای شهرستان شبستر در شماره جدید مکتوب مجله ندای سکوت در اواخر آبان ماه بخوانید.

گزارش : مهدی گوزلی

دیدگاه‌ها

پیوند ثابت

كاراي خوبي انجام شده ولي از اينم بهتر ميشد
براي مثال اداره برق شبستر از انرژي خورشيدي بهره ميگيرن ، چه بهتر به بقيه ادارات و مدارس هم پيشنهاد ميشد

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.