کد مطلب: 2927
پنجشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۲۲:۲۶

مستفید فرماندار شهرستان شبستر خبر داد:

تصویب ۷۴ طرح توسعه پایدار روستایی در شهرستان شبستر

گلشن راز: فرماندار شبستر اظهار کرد : تاکنون ۷۴ طرح توسعه پایدار روستایی شهرستان شبستر در کارگروه اشتغال استان به مبلغ ۵۷ میلیارد تومان تصویب شده است که شهرستان شبستر با این رقم بعدازتبریز مقاوم دوم استانی را به خود اختصاص داده است.

به گزارش گلشن راز  ،حسن مستفید ظهرامروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان شبستر با اعلام این مطلب اظهار داشت تاکنون ۷۴ طرح توسعه پایدار روستایی شهرستان شبستر در کارگروه اشتغال استان به مبلغ ۵۷ میلیارد تومان تصویب شده است که شهرستان شبستر با این رقم بعدازتبریز مقاوم دوم استانی را به خود اختصاص داده است اما متاسفانه به علت خود سلیقگی و عدم همکاری بانک ها در پرداخت ها بارقم ۱۰۵ میلیارد تومان در مقام ششم استانی قرار داریم.

وی افزود: با اینکه بیشترین طرح را شبستر در سطح استان بخود اختصاص داده چرا کمترین پرداختی ها به شهرستان شبستر تعلق دارد.

رئیس کارگروه اشتغال شهرستان شبستر اعلام کرد علی رغم مقام دومی در تصویب به لحاظ مشکلات بانکی در پرداخت ها مقام ششم استانی هستیم وی از روسای بانک ها خواست در پرداخت تسهیلات مصوب کارگروه اشتغال بجای بوروکراسی اداری موانع آن را از سرراه واحدهای تولیدی بردارند و از دوباره و چندباره کاری اجتناب نمایند.

فرماندار شبستر دربخش دیگری از سخنان خودافزود شایسته شبستر نیست که اکثرا دراین شهرستان جزیره ای عمل کنند یازده ۱۱ طرح به بانک ها معرفی شده متاسفانه تنها دو تای آن پرداخت شده است و یا ۱۷ طرح داریم که ناقص برگشته است فرماندار شبستر اظهار داشت بانک های عامل بیشتر به عدم پرداخت تمایل دارند تا پرداخت در حالیکه آنها حق ندارند به مشتریانی که توسط کارگروه معرفی شده اند آنها را با بوروکراسی پشیمان کننده مواجه کنند متاسفانه بانکها برای پشیمان کردن تولیدکنندگان دنبال دهها بهانه هستند و در اعتراض به مشتریان معرفی شده میگویند کارگروه و فرمانداری کیلویی چند است؟ برخی از تولیدکنندگان اظهار می دارند به قدری ما را در بروکراسی اداری نگه داشتند که درصد تسهیلات پرداختی آنها تا ۳۰۰ درصد هم میرسد . انتهای خبر/

خبرنگار : احد احمدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.