کد مطلب: 2931
یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۸:۲

مستفید فرماندار شبستر :

امروز تهدید تحریم اینترنت خطر جدی برای ایران نیست

گلشن راز: فرماندار شبستر گفت : امروز تهدید تحریم اینترنت خطر جدی برای ایران نیست اما برای بی‌اثر کردن کامل هر تحریم یا تهدید، لازم است تا گسترش زیرساخت‌های اتصالی به جهان را در دستور کار قرار دهیم .

به گزارش گلشن راز  ، مستفید فرماندار شهرستان شبستر در اولین همایش پدافند غیر عامل این شهرستان اظهار کرد : پدافند غیر عامل یعنی آمادگی زیرساختها در حوزه های مختلف که در صحنه جنگ مورد آسیب قرار میگیرند می باشد و پیشگیری در مقابل تهدیدات دشمن یکی از اساسی ترین وظایف آحاد مردم و مجموعه های دولتی است . 

مستفید افزود : استکبار جهانی و در راس آن امریکا با خروج یک جانبه از برجام باعث شروع جنگ روانی و اقتصادی شدید در ماه های اخیر شد و ضعف در زیرساختهای اقتصادی کشور باعث آشفتگی در بازار شد.

فرماندار شبستر گفت : امروز تهدید تحریم اینترنت خطر جدی برای ایران نیست اما برای بی‌اثر کردن کامل هر تحریم یا تهدید، لازم است تا گسترش زیرساخت‌های اتصالی به جهان را در دستور کار قرار دهیم . وی افزود : تدابیری اندیشیده شده که کارکردهای ضروری کشور حفظ شود و شبکه ملی اطلاعات به اندازه‌ای که آماده شده، بنا است بتواند خدمات اساسی مردم را جواب دهد.

مستفید اظهار کرد : ايجاد فرهنگ و باورعمومي در مورد ضرورت بكارگيري اصول پدافند غيرعامل در مورد طرحهاي حساس و حياتي كشور به ويژه در ميان مديران سطوح مختلف و همچنين در ميان مردم جامعه، تهیه و اجرای طرح‌های پدافند در مورد مراكز، اماكن و تاسیسات حائز اهمیت (نظامی و غیرنظامی) موجود و در دست اجراء بر اساس اولویت بندی از جمله سياست هاي اصلي مورد تاكيد در پدافند غيرعامل است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

فرماندار شهرستان شبستر آمادگی همه دستگاه های دولتی و غیردولتی را در اجرای اهداف کمیته های مختلف پدافندغیرعامل لازم توصیف کرد و اظهار داشت: امیدواریم با مشخص شدن کارگروه ها و وظایف اعضای این شورا، شهرستان شبستر در یک برنامه مشخص و زمان بندی شده در حوزه پدافند غیر عامل تجهیز و آمادگی های لازم را پیدا کند.

انتهای خبر / خبرنگار ایلخانی 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.