کد مطلب: 2952
پنجشنبه ۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۸:۱۰

دبیر شورای عالی مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی:

کشت خشخاش به گلخانه‌های خانگی کشیده شده است

گلشن راز: دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان آذربایجان شرقی در شبستر گفت: کشت خشخاش در ایران رواج پیدا کرده و به داخل گلخانه های خانگی کشیده شده است.

به گزارش گلشن راز  ، بهروز مهدوی در همایش آگاهسازی خطرات مصرف مواد مخدر در دانشگاه آزاد واحد شبستر خاطرنشان کرد: آمار مصرف کنندگان این ماده مخدر در بین خانم ها و آقایان رو به افزایش است و باید آسیب شناسی شود.     

وی ادامه داد: 80 درصد زندانیان کشور را افراد مرتبط با مواد مخدر تشکیل می دهند.     

وی افزود: نسخه‌ های قاچاق مانند ترامادول و انواع داروهای غیر مجاز بیشتر از مواد مخدر سنتی مانند تریاک در کودک آزاری، همسر آزاری، طلاق و بزه کاری های موجود در جامعه نقش دارند.   

مهدوی با اشاره به اینکه مصرف مواد مخدر صنعتی مانند گل و کمیکال در بین جوانان رو به افزایش است، یاد آور شد: از آنجایی که مصرف این دو مواد بسیار خطرناک و توهم زا هست، باید از مصرف آنها در بین جوانان جلوگیری کرد و با اطلاع رسانی دقیق و به موقع مردم را از شر این مواد افیونی نجات داد.    

وی ادامه داد: درگیر شدن با مواد مخدر و فعالیت در این معامله کثیف یک معامله دو سر باخت است که زندگی انسانها را به تباهی می کشاند.
انتهای پیام/ایسنا

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.