کد مطلب: 2962
شنبه ۱۳۹۷/۹/۳ - ۸:۵۶

طهمورثی ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه تسوج:

با همت خیرین مدرسه ساز تسوج شعار "از هریس تا غلمانسرای لبخند را به دانش آموزان مان هدیه کنیم" را محقق می کنیم

گلشن راز: آیین کلنگ زنی احداث مدرسه شش کلاسه دکتر تیزور با حضور مقامات استانی و شهرستانی بعد از ظهر جمعه 2 آذر در شهر تسوج برگزار شد .

به گزارش خبر نگار گلشن راز  از تسوج ، آیین کلنگ زنی احداث مدرسه شش کلاسه دکتر تیزرو با حضور مقامات استانی و شهرستانی دیروز بعد از ظهر در شهر تسوج برگزار شد .

طهمورثی ریاست اداره آموزش و پرورش منطقه تسوج در این مراسم اظهار کرد: پروژه مدرسه شش کلاسه دکتر تیزرو در خانه پدری دکتر تیروز احداث می شود و با توجه به تراکم دانش آموزان در مدرسه علی اشرف تسوج با احداث این مدرسه برخی از مشکلات حل خواهد شد .

طهمورثی ضمن تشکر از تمامی خیرین مدرسه ساز بخش تسوج از خانواده حاج جعفر کراوغلی از خیرین بنام شهرستان شبستر که برای احداث این مدرسه نیز مساعدت ویژه ای داشته و راه این مدرسه از ملک این بزرگوار اهدا شده بود تقدیر و تشکر کرد .

رئیس اداره آموزش و پرورش تسوج افزود : در دو جشنواره اخیر خیرین مدرسه ساز که در تهران و ارومیه برگزار شد بیش از 6 میلیارد تومان از طرف خیرین به نوسازی و احداث مدارس تزریق شد و امیدورایم شعار "از هریس تا غلمانسرای لبخند را به دانش آموزان مان هدیه کنیم" را عملی کنیم .

وجدان‌پرست مشاور مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی  هم در این مراسم با اشاره به اینکه مدارس ارتباط مستقیمی با معلمان و دانش‌آموزان دارد، گفت: اقدام خیرخواهانه خیران، زمینه‌ساز تربیت دانش‌آموزان توسط معلمان برای آینده‌سازی کشور است.

مشاور مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد : هم اکنون در استان آذربایجان شرقی بالای بیست منطقه جشنواره خیرین برگزار می شود و بیش از 85 میلیارد تومان برای احداث و نوسازی مدارس توسط خیرین مشارکت شده است.  وی افزود : توسعه و تجهیز هنرستان های فنی و حرفه ای ، نیازمند نگاه ویژه خیرین است و مجموعه آموزش و پرورش نگاه و توجه ویژه به خیرین و مجمع خیرین مدرسه ساز دارد و قدردان زحمات آنان است.

وجدان پرست گفت : الگوسازی کار خداپسندانه خیرین در جامعه باید نهادینه شود و حل مشکلات خیرین و خانواده های آنان در مراجعه به آموزش پرورش باید در اولویت کاری مدیران قرار بگیرد. وی افزود : حفظ و نگهداری از مدارس ساخته شده توسط خیرین باید همواره مورد توجه مسئولین آموزش و پرورش قرار گیرد.

وجدان پرست در این جلسه با اشاره به شرایط خاص اقتصادی کشور و لزوم وحدت در جامعه خاطرنشان کرد: برای عبور از مشکلات اقتصادی نیازمند همگرایی هستیم.

اشرفی معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی هم در این جلسه ضمن تشکر از کار خداپسندانه خیرین مدرسه ساز گفت : در تمام جوامع بشری سرمایه هر ملتی نیروی انسانی است که تربیت آنها در مدرسه ها صورت می گیرد و یک همت جمعی و جهاد ملی برای ایجاد مدارس و تجهیز آنها نیاز است و افرادی همچون دکتر تیزرو و سایر خیرین مدرسه ساز در شهر تسوج که جان دوباره در راه توسعه مدارس داده اند قابل تقدیر و تشکر است .

انتهای خبر / ابراهیم ایلخانی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
با فرزانه توسلی، یکی از 10 نامزد بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان

دختری از جنس عقاب درشهرستان شبستر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شبستر:

۲۰ واحد مسکونی برای معلولان شبستر درحال احداث است

رئیس مرکز مطالعات امنیت ملی ستاد کل نیرو های مسلح در تسوج:

لباس وپرونده شاخصه فردبسیجی نیست بلکه روح عموم مردم مابسیجی است

پشت‌پرده برخی از آگهی‌های استخدام بانوان

منشی مجرد با روابط عمومی بالا نیازمندیم

با حکم استاندار آذربایجان شرقی :

ناصرنادری بخشدار جدید تسوج شد

محمدزاده امام جمعه شبستر :

«هیهات منا الذله» شعارمحوری۱۳آبان است

آخرین اخبار