کد مطلب: 2964
دوشنبه ۱۳۹۷/۹/۵ - ۸:۳۶

با حضور فرمانده سپاه شبستر :

نشست بصیرتی بسیج درمسجدجامع تسوج برگزارشد

گلشن راز: سرهنگ پاسدار محمد رضایی: بسیج یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و هر چه از عمر این شجره طیبه می‌گذرد بیشتر متوجه باروری آن درسطح گوناگون اعم از محلی، منطقه‌ای، ملی و حتی جهانی می شویم.

به گزارش خبرنگار گلشن راز از تسوج، سرهنگ پاسدار محمد رضایی بعد از ظهر دیروز یکشنبه در نشست بصیرتی در مسجد جامع تسوج ، ضمن تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: مجموعه بسیج یک مجموعه کاملا شناخته شده‌ای است و امروز همه در دنیا بسیج را می‌شناسند هر جا بسیج با نگاه جهادی پشت سر ولایت با عقبه اعتقادی و ایدئولوژی حرکت کرده پیشرفت های مهمی در جامعه مشاهده شده است.

وی ضمن اشاره به دستاوردهای متعدد بسیج در طول ۴۰ سال عمر انقلاب اظهار داشت: بسیج در خروج منافقین از این کشور، در دفاع مقدس، در کمک به دولت ‌ها در ساماندهی کشور که نمونه آن تلاش جهادی قرارگاه خاتم در دوران سازندگی و... نقش‌آفرین بوده است بسیج در دوران جنگ تحمیلی با حضور خود باعث فتح و پیروزی های مهم در جنگ شد.

رضایی گفت : الحمدلله امروز بسیج یک مجموعه بسیار کارآمدی است که در مقابله با تهدیدات امنیتی و سخت دشمن و در مقابله با تهدیدات نرم دشمن و همچنین درعرصه‌های علمی، اجتماعی و فرهنگی و ورزش و همه‌ی زمینه‌هایی که نیاز به حضور بسیج است، بسیج حضور بامعنایی دارد. بسیج در دوران فتنه های اخیر که بعد از انقلاب به کشور متحمل شده همواره عامل مهم در بر چینی فتنه ها بوده است یکی از نمودهای برجسته این کارآمدی در فتنۀ ۸۸ بود که از سوی دلاور مردان بسیجی نظام و ارزشهای آن حفظ شد.

فرمانده سپاه شبستر افزود : با عنایت به اینکه در سال جاری ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم، بسیج یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و هر چه از عمر این شجره طیبه می‌گذرد بیشتر متوجه باروری آن درسطح گوناگون اعم از محلی، منطقه‌ای، ملی و حتی جهانی می شویم و این امر خطیر موید بینش عمیق و استراتژیک معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) در دستور تشکیل چنین سازمانی است. وی گفت : بسیج با نگاه و ایدیولوژی منحصر به فرد خود و نگاه به کلام رهبری در خارج از مرز های ایران نیزحضور پرشور دارد نمونه این حضور پر شور ورود تفکر بسیجی و ایجاد بسیج مردمی حشدالشعبی در کشور های عراق و سوریه است که باعث حذف داعش که ساخته و پرداخته استکبار جهانی بود شد.

وی با اشاره به اینکه بسیج در ۸ سال دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داد تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل برای تسریع در امور و رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی، دستور راه اندازی  تشکیلاتی مانند بسیج را دادند که هدف از تشکیل سپاه و بسیج حفظ انقلاب و کشور بود .

سرهنگ پاسداررضایی در ادامه با اشاره به همیاری تنگاتنگ بسیج در عرصه‌های گوناگون همچون فرهنگی، هنری، اجتماعی، سازندگی و ... در راستای اهداف وآرمانهای نظام تصریح کرد: بنا به گفته رایس وزیر امور خارجه سابق آمریکا که گفته بود خاور میانه آبستن برخی حوادث هست امروز شاهد به وجود آمدن تفکر اسلامی و حکومت های اسلامی در منطقه هستیم و بنا به فرموده مقام معظم رهبری افول و نابودی اسرائیل نزدیک است و به زودی شاهد این واقعیت خواهیم بود.

فرمانده سپاه شبستر گفت : اکنون نیز پس ازسالها هنوز دشمن دست از دشمنی دیرینه خود برنداشته وهمواره از طرق مختلف تلاش و سعی در عملی نمودن نقشه های شوم خود مبنی بر جدا نمودن مردم و رهبری و شکست اسلام دارد

رضایی افزود : تمامي مشكلات جوامع بشري، از آغاز تاكنون به علت عدم بصيرت مي باشد و بسيار اتفاق افتاده است كه انسانها در عصرهاي مختلف، علم به موضوعي داشته اند؛ اما از آنجايي كه نسبت به تحليل آن مسئله بصيرت لازم را نداشته اند درانتخاب و پيمودن مسير به ضلالت و گمراهي گرفتار شده اند همانند شمر که جانباز جنگ صفین بود ولی در حادثه کربلا سرمبارک امام حسین (ع) را از تن جدا کرد.

در پایان این نشست از فرمانده پایگاه مقاومت شهید مطهری تسوج با اهداء لوح سپاس تجلیل به عمل آمد .

انتهای خبر / خبرنگار : ابراهیم ایلخانی 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.