کد مطلب: 2969
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۱:۴۳

سید باقر موسویان خبر داد :

عملیات احداث میدان پروفسور رحمان زاده شبستر شروع شد

گلشن راز: سید باقرموسویان شهردار شبستر از احداث یک میدان جدید در شبستر خبر داد.

به گزارش گلشن راز  ،به نقل از روابط عمومی شهرداری شبستر سید باقرموسویان شهردار شبستر از احداث یک میدان جدید در شبستر خبر داد و اظهار داشت : با توجه به اینکه تقاطع ستارخان و خیابان گلشن راز شمالی نیاز به ایجاد میدان داشت ، شهرداری شبستر عملیات احداث آن را در دستور کار خود قرار داد .

موسویان افزود : بعد از طراحی و مطالعه مراحل ایجاد میدان در این منطقه ، طرح آن در شورای ترافیک شهرستان مطرح و مصوب شد.واحد فنی و شهرسازی شهرداری  شبستر عملیات احداث آن را شروع  و در مدت دو هفته نقشه برداری ، جانمایی و جدول بندی اطراف میدان تکمیل نمود.

این میدان در جلسه اخیر شورای نامگذاری معابر شهر شبستر بنام میدان پروفسور رحمان زاده نامگذاری شد پروفسور رحمان زاده یکی از مشاهیر بنام و از افتخارات شهر شبستر می باشد .

گفتنی است؛ پروفسور رحیم رحمان زاده، پایه گذار جراحی مدرن ارتوپدی و تروماتیک ارتوپدی و رئیس مرکز بین المللی جراحی مفاصل و استخوان برلین است

 پروفسور رحمان زاده برنده جایزه جراحی و دارای مدال درجه یک لیاقت از رئیس جمهوری آلمان به واسطه نوآوری‌های مهم و بدیع در رشته ارتوپدی است.تاکنون مقالات، تالیفات و کتب متعددی در زمینه ارتوپدی از پروفسور رحمانزاده چاپ و منتشر شده‌ است..

شهرداری شبستر در نظر دارد به زودی تندیس ویژه پروفسور رحمان زاده رادر مرکز این میدان نصب نماید .

انتهای خبر /

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار