کد مطلب: 2976
یکشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۲:۴۰

فراخوان دریافت پیشنهادات شهروندان شبستر در مورد بودجه سال 98 و طرح های عمرانی شهرداری

گلشن راز: نظر به آغاز فصل بودجه نویسی سال 98 و لزوم تدوین برنامه پنجساله شهرداری شبستر از عموم پیشنهادات و طرح های شهروندان شبستر استفاده می شود.

به گزارش گلشن راز  ، نظر به آغاز فصل بودجه نویسی سال 98 و لزوم تدوین برنامه پنجساله شهرداری ، بدینوسیله از نخبگان ، اساتید ، فرهیختگان و عموم شهروندان محترم شبستر دعوت می گردد نظرات و پیشنهادات خود را جهت تدوین برنامه های مذکور و اولویت بندی نیازهای توسعه و عمران شهری با در نظر گرفتن قابلیتها و ظرفیتهای شهر و امکان اجرایی شدن آن جهت جمع بندی به واحد روابط عمومی شهرداری شبستر تحویل نمایند.شهروندان عزیز می توانند تمام مشکلات خود را در محلات مختلف شهر  با ما در میان بگذارند تا در بودجه آینده شهرداری برای رفع آن برنامه ریزی شود

پل های ارتباطی با ما : 

 تلفن تماس : 04142420500  " واحد روابط عمومی "

آدرس تلگرام    shabestaradmin@  خط مستقیم ارتباط با شهردار شبستر 

باور داریم استفاده از خرد جمعی و همیاری و همفکری شهروندان بزرگوار میتواند زمینه ساز تهیه و تدوین برنامه های روشن ، جامع و برخوردار از نیاز آحاد مختلف مردمی گردد.

لازم به توضیح است به دو نفر از ارائه دهندگان پیشنهادات برتر و برگزیده جوایزی به رسم یادبود از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر اعطاء خواهد گردید.

سید باقر موسویان  - شهردار شبستر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار