کد مطلب: 3235
شنبه ۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۹:۲۳

خبرفوری:

ملکی معاون فرماندارشبستراستعفاداد

گلشن راز: دکتر حیدر ملکی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار شهرستان شبسترصبح امروز استعفاداد.

به گزارش گلشن راز  ، دکتر حیدر ملکی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار شهرستان شبستر صبح امروز استعفا داد .

متن استعفا و خداحافظی دکتر حیدرملکی علیشاه معاون فرماندار شهرستان شبستر بدین شرح است :

 

بنام نامی حضرت دوست که هرچه داریم همه از اوست.

امروز که بعد از سه سال افتخار خدمتگذاری مردم شریف شهرستان در کِسوت معاونت فرماندار، بخاطر مصلحت ِخودخواسته و منافع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و حفظ جایگاه والای فرمانداری و پیشگیری از هرگونه شائبه و سواستفاده احتمالی برخی جریانات برای ایجاد هرگونه شبهه و مشکل در ایام انتخاباتِ پیش رو، تصمیم خود را جهت تغییر ِسنگر ِخدمت گرفته ام، خداوند متعال را شاهد میگیرم در طول این مدت و در تمام مدت خدمت خود، نهایت تلاش خود را جهت خدمت به مردم بکار بسته ام و در حد توان خود کوشیده ام ضمن پایبندی به اصول و آرمانهای خود کوتاهی در انجام وظایفم نداشته باشم و تاجایی که به خاطر دارم تعمدا حقی را ناحق نکرده ام (هرچند افتخارمیکنم هرگز بخاطر خودشیرینی و حفظ پُست و مقام دنیوی و کسب رضایت برخیها! مرتکب تملّق و دورویی و نفاق نشدم و از عقایدم کوتاه نیامدم) اما بدیهی است در طول این سالها قصور یا تقصیرات احتمالی در انجام وظایف خود یا برخورد با مردم شریف و مراجعان محترم داشته باشم که در همین جا از همگی حلالیت طلبیده و خواهان بخشش می باشم.

از فرماندارمحترم شهرستان جناب اقای مهندس مستفید که علیرغم میل باطنی و مخالفت و مقاومت سه ماهه، با استعفا و انتقال اینجانب موافقت فرمودند کمال سپاس و قدردانی را می نمایم.

 از مسئولین محترم ادارات و نهادهای شهرستان و علی الخصوص اعضای محترم شورای تامین، بخاطر تمام همکاریها و همراهیهایی که در طول این سالها داشته اند و زحماتی که متقبل شده اند سپاسگذاری می نمایم.

در پایان از همکاران گرامی خودم که در طول این مدت بهره فراوانی از توانمندیها و دانسته هایشان نصیب اینجانب شده تشکر و قدردانی نموده و به یقین خاطرات خوش این سالها همواره در ذهنم جاوید خواهد ماند.

والعاقبه للمتقین

یاعلی 

حیدرملکی علیشاه

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.