کد مطلب: 3239
یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۳:۱

جلسه کارگروه تنظیم بازار سیمان شمال غرب کشور به میزبانی شرکت سیمان صوفیان برگزارشد

گلشن راز: جلسه مدیریت بازار و کنترل قیمت ها، فیمابین شرکت های سیمان صوفیان، سیمان ارومیه، سیمان بوکان و سیمان زنجان با حضور مدیران عامل، معاونین و مدیران فروش آن واحدها در شرکت سیمان صوفیان برگزار شد.

به گزارش گلشن راز به نقل از روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، در این جلسه مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان ضمن خوشامد گویی به میهمانان حاضر در جلسه در ارتباط با برگزاری منظم جلسات  کارگروه گفت : با اقدامات نظارتی، برنامه ریزی، کنترل و تنظیم بازار و همکاری و انسجام شرکت های سیمانی شمال غرب کشور توانسته ایم تاثیر مطلوبی درجهت هماهنگی مدیریت بازار و برنامه ریزی لازم را برای رسیدن به برنامه ها و اهداف تک تک شرکت های مزبور داشته باشیم. 

 مهندس نجفی با خاطر نشان ساختن  اینکه تنظیم بازار مجموعه ای از مصوبات، سیاست ها و استراتژی هایی است که برای حمایت از مصرف کنندگان، تولید کنندگان و توزیع کنندگان استفاده می شود افزود: این کارگره با هدف تنظیم بازار و سازماندهی وضعیت بازار داخلی و صادراتی و نیز بررسی و تبادل نظر در مورد کارهای انجام شده در بازار های هدف در جهت مشتری مداری برگزار می گردد.

مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان تصریح کرد: همراهی و مساعدت بسیار خوب شرکتها در کار گروه تنظیم بازار، سبب ایجاد روند بسیار خوبی در کنترل بازار و مدیریت قیمتها شده است به نحوی که منجر به دستاوردهای بسیار مطلوبی در هر چهار شرکت گردیده است.

مهندس نجفی در پایان گفت: امیدواریم که با مساعدت، همکاری و هم اندیشی شرکت های سیمانی عضو کارگروه شمال غرب کشور بتوانیم قدم هایی هرچند کوچک در جهت تحقق شعار سال که رونق تولید می باشد برداریم.

کد خبر: 41190 

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.