کد مطلب: 3314
چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۶ - ۸:۲۵

رئیس مرکز علمی کاربردی شبستر:

رشته تحصیلی خود را با علاقه انتخاب کنید

گلشن راز: رئیس مرکز علمی کاربردی شبستر گفت: توصیه می کنم افراد رشته تحصیلی خود را با علاقه انتخاب کرده و برای آن رشته انتخابی وقت و هزینه کنند.

به گزارش گلشن راز  ، رسول داداش کریمی، در گفت‌وگوبا خبرنگاران اظهار کرد: تاسیس مرکز علمی کاربردی شبستر در سال 1382 در شورای گسترش تصویب شده و از سال 1383 در شبستر فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی افزود: در ابتدای تاسیس بیشتر دوره های آموزشی به صورت پودمانی بوده و سپس به صورت ترمی در آمده اند.

وی با اشاره به رشته های موجود در این مرکز علمی کاربردی، بیان کرد: این مرکز در رشته های گروه مدیریت و خدمات اجتماعی و همچنین در گروه صنعت مشغول بوده و رشته های نرم افزار، حسابداری مالی، مدیریت اداری، معماری، عمران و نقشه برداری مسیر را در مقاطع کاردانی و کارشناسی دارا است.

داداش کریمی با اشاره به آمار دانشجویان و مدرسان این مرکز آموزشی، گفت: تعداد دانشجویان  این مرکز آموزشی در حال حاضر در حدود 320 بوده، تعداد فارغ التحصیلان دو هزار و 531 نفر و تعداد مدرسان آن 39 نفر است. 

وی با اشاره به امکانات این مرکز آموزشی، اظهار کرد: این مرکز آموزشی دارای سایت کامپیوتر مجهز به نرم افزارهای مربوط به رشته حسابداری و سایر رشته ها، کارگاه های نقشه کشی و دوربین های به روز نقشه برداری برای دانشجویان عمران، پارکینگ، غذای گرم و کتابخانه بوده و از هر نظر برای ارائه آموزش های مهارتی تکمیل است.

 رئیس مرکز علمی کاربردی شبستر در خصوص افتخارات کسب شده توسط این مرکز آموزشی، گفت: مرکز ما  جزو مراکز برتر در سطح استان بوده و به تازگی نیز در ارزیابی های ستاد مرکزی در سطح کشور رتبه دوم را کسب کرده ایم؛ در زمینه ورزشی نیز ورزشکاران ما در مسابقات استانی و کشوری مقام های خوبی را کسب کرده اند.

وی با اشاره به ویژگی های منحصر به فرد مرکز علمی کاربردی شبستر، بیان کرد: این مرکز آموزشی با وجود فاصله داشتن از مرکز استان و تبریز نیاز های آموزشی منطقه را به طور کامل پوشش می دهد.

وی در خصوص فعالیت های این مرکز آموزشی در راستای کارآفرینی، بیان کرد: این مرکز آموزشی مجهز به دفتر کارآفرینی بوده و برای دانشجویان خود و همچنین در سطح شهر برای افرادی که نیازمند مشاوره و کمک هستند، کمک هایی را ارائه می دهد.

رئیس مرکز علمی کاربردی شبستر در پایان خاطرنشان کرد: دغدغه اصلی ما این است که پذیرفته شدگان  از روی هدف آمده و صرفا برای به دست آوردن مدرک وارد دانشگاه نشوند؛ در این صورت است که به اهداف خود نائل خواهند آمد.

گفتنی است؛ ثبت نام دوره های کاردانی مراکز علمی کاربردی از بیست و هفتم مرداد ماه و کارشناسی، از دوم شهریور ماه آغاز می شود؛ علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.
انتهای پیام / ایسنا 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار