کد مطلب: 3328
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۸:۵۳

فرمانده سپاه شبستر در نشست خبری هفته دفاع مقدس اظهار کرد:

میدان داری جوانان باعث ایجاد صحنه عاشوایی به نام دفاع مقدس شد

گلشن راز: در آستانه هفته دفاع مقدس، نشست خبری سرهنگ بهمن داستان فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر با اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه شبستر برگزار شد.

به گزارش گلشن راز  بهمن داستان فرمانده سپاه شبستر در نشست خبری با خبرنگاران که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد، با اشاره به شعار هفته دفاع مقدس امسال ابراز داشت: هفته دفاع مقدس امسال با شعار «ما پیروزیم» برگزار می شود و برنامه های متنوعی از ۳۱ شهریورماه تا ۷ مهرماه طراحی و برنامه ریزی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر با اشاره به نقش ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه در منطقه آنها را زبان گویای مردم توصیف کرد و اظهار داشت : اصحاب رسانه در فرهنگ سازی و انعکاس اخبار نقش بسزایی دارند و امیدواریم در هفته دفاع از این ظرفیت مهم استفاده کنیم .

بهمن داستان گفت : در دوران دفاع مقدس میدان داری جوانان باعث ایجاد صحنه عاشوایی به نام دفاع مقدس شد و همواره نقش جوانان در برحه های حساس و مختلف انقلاب چشمگیر بوده و امروز نیز در جنگ اقتصادی جوانان این مرز و بوم میتوانند در مقابل استکبار جهانی ایستادگی و پیروز شوند.

فرمانده سپاه شبستر افزود : ما در زمان جنگ و دفاع مقدس توانستیم ابهت استکبار جهانی و شرق و غرب را در هم بشکنیم و بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی امروز شاهد به ثمر رسیدن آرمانهای اسلامی هستیم .

داستان خاطر نشان کرد : ملت ایران همیشه مدیون از خودگذشتگی شهدا و جانبازان خواهند بود هفته دفاع مقدس روزهای پاسداشت ایثار بی دریغ جان مال در راه اعتلای دین ومیهن ،ویادآورحماسه و رشادت های حماسه سازان بی ادعای وطن بود.

داستان افزود : در دوران دفاع مقدس جوانان ما با دست خالی و نبوغ خود توانستند مقابل دشمن ایستادگی کنند ولی امروز متاسفانه مسئولی