کد مطلب: 3343
پنجشنبه ۱۳۹۸/۸/۲ - ۹:۱

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی:

کارکنان دستگاه‌ها باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند

گلشن راز: معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌ها باید در قبال عملکرد خود پاسخگو باشند، افزود: تجربیات و اندوخته‌های کارکنان در ادارات بسیار ارزشمند است و این تجربیات باید مستندسازی شود.

به گزارش گلشن راز  حمیدرضا قاسم‌زاده در نشست بررسی مسائل و مشکلات فرمانداری شبستر، با اشاره به برخی از نارسایی‌هایی ساختار اداری کشور، گفت: اگر به دنبال سلامت اداری هستیم باید این ساختار اصلاح شده و در تمامی سطوح، ضابطه به جای رابطه حاکم شود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به مسائل مطرح شده در این جلسه، گفت: استانداری در حدود اختیارات و امکانات خود و در چارچوب قوانین موجود برای حل مشکلات تلاش می‌کند؛ اما حل برخی از مشکلات نیازمند مصوبات ملی یا تغییر قوانین و مقررات است که در این خصوص نیز باید پیگیری شود.

قاسم‌زاده همچنین با اشاره به راه‌اندازی سیستم ویدئوکنفرانس استانداری و فرمانداری‌ها و بخشداری‌های تابعه، گفت: با افتتاح این سیستم، مشکل رفت‌وآمد همکارانی که گاهی در شرایط نامناسب جوی از نقاط دور و نزدیک به مرکز استان سفر می‌کردند مرتفع شده و امکان ارتباط همکاران با یکدیگر در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه فراهم شده است.

فرماندار شبستر، بخشداران تسوج و صوفیان و تعدادی از کارکنان فرمانداری نیز در این نشست به بیان برخی از مسائل و مشکلات اداری و کاری پرداختند و سپس مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری آذربایجان شرقی توضیحات لازم در خصوص مسائل مطرح شده را بیان کردند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی همچنین از بخش‌های مختلف فرمانداری شبستر و بخشداری‌های صوفیان و تسوج بازدید و با کارکنان آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیران کل اداری و مالی، نوسازی و تحول اداری، حراست و مدیر فناوری اطلاعات استانداری نیز معاون استاندار را در این بازدیدها همراهی کردند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.