کد مطلب: 3387
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۳:۴۰

مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی باید بدون جانبداری پیگیری شود

گلشن راز: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: با لحاظ رضایت ارباب رجوع باید تمامی کارشناسان مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی را بدون جانبداری و با جدیت پیگیری و رصد کنند.

به گزارش گلشن راز   میراحد حسینی در جریان سفر به شهرستان شبستر و در بازدید از یک واحد تولیدی فعال در این شهرستان، بر ضرورت همدلی، رفاقت و همکاری در رعایت حقوق کارگر و کارفرما و خدمت سریع و شفاف به مردم تاکید کرد و اظهار داشت: با لحاظ رضایت ارباب رجوع باید تمامی کارشناسان مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی را بدون جانبداری و با جدیت پیگیری و رصد کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تاکید بر مردمی بودن و دانش‌زایی در بحث رونق تولید، خاطرنشان کرد: توجه به درون‌زا بودن اقتصاد، اعتماد و اطمینان به توان‌ داخلی که روح اقتصاد مقاومتی است، بسیار مهم است و در این رابطه باید قدم‌های موثری برداشته شود.

وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکلات و کمبودهای واحدها افزود: معتقدیم واحدهای تولیدی باید حمایت شوند تا بتوانند اشتغال موجود را حفظ کرده و حتی فرصت های شغلی جدیدی ایجاد کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، با اشاره به پتانسیل بالای شهرستان شبستر در حوزه صنعت اظهار داشت: واحدهای تولیدی مختلفی در این شهرستان وجود دارد که نقش مهمی در تولید داخلی دارند، بنابراین باید همه دستگاه های مسئولان برای هموار کردن راه تولید تلاش مضاعفی به خرج دهند.

وی با تاکید بر این که  تلاش و اراده همه مسئولان بر حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان منطقه استوار است، افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که بتوان از تمام ظرفیت های  موجود به درستی استفاده کرد.

دبیرکارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان در پایان با اشاره به اینکه هم اکنون حمایت ویژه از بخش صنعت و تولید در دستور کار قرار دارد گفت: بهره وری و توسعه سرمایه گذاری و اشتغال جهت صیانت از نیروی کار بسیار مهم است و موجب پیشگیری از بروز مشکلات فراروی صنعت و تولید که از اهداف راهبردی است خواهد شد.

انتهای پیام/

خبرنگار : علی رضا خوش نیت 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار