کد مطلب: 3389
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱ - ۱۴:۴

برگزاری آئین اختتامیه سومین جشنواره نقاشی یلدا

گلشن راز: مراسم اختتامیه سومین جشنواره نقاشی یلدا (چیله گجه سی )درشهرستان شبستر برگزار گردید.

به گزارش گلشن راز  به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، مراسم اختتامیه سومین جشنواره نقاشی یلدا (چیله گجه سی )، روزپنج شنبه مورخ ۹۸/۹/۲۹ درشهرستان شبستر برگزار گردید.

در این مراسم که مستفید فرماندار شهرستان و  محرمی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی نیز  حضور داشتند. فرماندارشهرستان ، ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین مراسم ، وجود چنین جشنواره هایی را در سطح شهرستان ضروری دانست  و آمار شرکت کنندگان در این جشنواره  را که نزدیک به ۷۰۰ اثر در سطح شهرستان که  در رده های  سنی مختلف بوده  را بسیار  عالی توصیف کرد و اظهار داشت : برنامه هایی از این قبیل در حفظ آداب ورسوم و زنده نگه داشتن فرهنگ ملی و پاسداشت آن بسیار ضروری است و باعث ایجاد نشاط و سرگرمی در بین مردم می شود .
در ادامه این مراسم  محرمی با اشاره به اینکه فرهنگ و هنر و هنرمندان سرمایه های ما هستند، اظهار داشت با توجه به پتانسیل بالای فرهنگی و هنری شهرستان شبستر در حوزه ادب  و فرهنگ  و گذشته در خشان فرهنگی و نام آورانی چون شیخ محمود شبستری، استقبال گسترده عموم مردم و هنرمندان از این جشنواره در زمینه هنرهای تجسمی در سطح شهرستان را باب جدیدی از فرهنگ و هنر قلمداد کرد و گفت : این نشان می دهد که اگر به هنرمندان  و انجمن های فرهنگی و هنری  اعتماد کنیم و برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری را به  فعالان عرصه های مختلف هنری  از و انجمن ها بسپاریم،شاهد در خشش بیشتری  از هنرنمایی هنرمندان شبستری درسطح استان خواهیم بود
وی در ادامه افزود : این جشنواره با توجه به موضوعیتش ، تنها جشنواره در سطح استان است  که  در نوع  خود منحصر بفرد است و با حمایت های فرماندارمحترم و دغدغه مند  و سخت کوش شهرستان شاهد نتایج بهتری در شهرستان خواهیم بود .

ادامه این مراسم  نیز با اجرای صحنه ای موسیقی توسط محمدرضا جدیری  و اجرای  نمایش فضای مجازی توسط گروه هنری میمیک همراه بود.

در پایان نیز طی مراسمی ار برگزیدگان این جشنواره تقدیر و قدرانی بعمل آمد

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار