کد مطلب: 3397
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۸:۱۰

جلسه توجیهی کاندیدا‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان شبستر

گلشن راز: جلسه توجیهی کاندیدا‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه ۱۰ دی ماه با حضور نامزد‌ها و نمایندگان شان، به ریاست حسن مستفید رئیس ستاد انتخابات شهرستان شبستر در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش گلشن راز  ،در این جلسه در خصوص تعداد ستاد‌های انتخاباتی هر کدام از نامزد‌های انتخاباتی که مجاز هستند در سطح شهر‌ها دایر کنند و همچنین تخلفات انتخاباتی و مستندات قانونی پیرامون فرآیند تبلیغات نامزد‌ها، توضیحات لازم به حاضرین ارائه گردید.

مستفید فرماندارو رئیس ستاد انتخابات شهرستان شبستر در این جلسه بر همکاری همه آحاد جامعه برای برگزاری انتخابات شکوهمند و پرشور تاکید کرد. وی رعایت قانون را برای هر کدام از داوطلبین یک وظیفه دانست و تصریح کرد انتظار داریم کاندیدا‌های محترم نیز با رعایت قانون در عرصه تبلیغات و هرگونه فعالیت تا روز انتخابات و پس از آن به ما کمک کنند تا انتخابات بدون حاشیه و با حضور گسترده مردم را داشته باشیم.

انتهای پیام /

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار