کد مطلب: 3400
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۸:۱

شهردار کوزه‌ کنان:

مخازن جمع آوری زباله در کوزه‎ کنان ساماندهی می‌شود

گلشن راز: شهردار کوزه‌ کنان گفت: در راستای ارتقای بهداشت محیط و تسریع در جمع آوری زباله شهری، مخازن جمع‌آوری زباله در سطح شهر ساماندهی و مخازن جدید نصب خواهد شد.

به گزارش گلشن راز  ، جلیل جهانپور کوزه کنانی اظهار داشت: در راستای سازماندهی مبلمان شهری و کاهش پراکندگی زباله های شهری در معابر عمومی ۲۰۰ سطل زباله گالوانیزه نصب خواهد شد.

وی افزود: با نصب این سطل های زباله انتظار می رود که به بهداشت محیط ، عملیات جمع آوری زباله های شهری در کمترین زمان ممکن انجام شود.

شهردار کوزه کنان اعلام کرد: با توجه به محل قرار گرفتن مخازن زباله در جایگاه مخصوص خود ، این امر سبب کاهش تصادفات و ایمن سازی معابر و کاهش مزاحمت برای تردد شهروندان می شود.

شهردار کوزه‌ کنان گفت: در راستای ارتقای بهداشت محیط و تسریع در جمع آوری زباله شهری، مخازن جمع‌آوری زباله در سطح شهر ساماندهی و مخازن جدید نصب خواهد شد.

جهانپور با اشاره به نقش شهروندان در نگهداری و محافظت از این سطل ها، تاکید کرد: نقش شهروندان در زیبایی و پاکیزگی شهر قابل اغماض نیست .

وی خاطرنشان کرد: کوزه کنان یکی از شهرهای زیبای شهرستان شبستر در سطح استان آذربایجان شرقی به سبب همین توجه و مشارکت مردم در امور شهری است.

وی عنوان کرد: سطل های زباله به سبب قرار گرفتن در معرض عوامل طبیعی و شیرآبه به مرور زمان مستهلک می شوند و نیاز به بازسازی دارند و نمای بصری نسبت به تعویض آنها اقدام می شود .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار