کد مطلب: 3402
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۸:۱

فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج) :

دشمن به دنبال دو قطبی سازی در داخل کشور است

گلشن راز: فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج) گفت: دشمن به دنبال دو قطبی سازی در داخل کشور است.

به گزارش گلشن راز  ، سردار مصطفی محمدی فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان عج در مراسم گرامیداشت حماسه نهم دی ماه شبستر گفت:فتنه ۸۸ فتنه بزرگی بود که خوشبختانه با حضور حماسی مردم خنثی شد.

دی اظهار کرد :در سال ۸۸ متاسفانه کاندیدای شکست خورده قبل از اعلام نتایج خودش را پیروز انتخابات دانسته و برای مقابله با اصل نظام برنامه ریزی کرده بودند .

فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان عج افزود :ساز و کار انتخابات در نظام جمهوری اسلامی به طوری است که امکان تقلب نیست ولی متاسفانه برخی کاندیداهای شکست خورده روی کمک‌های دشمنان خارجی حساب باز کرده بودند .

وی ادامه داد:در جریان فتنه سال ۸۸ دشمنان نظام از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی با صراحت تمام گفتند که میرحسین موسوی اهداف ما را دنبال می‌کند .

سردار محمدی با اشاره به ویژگی‌های فتنه عنوان کرد :فضای فتنه غبار آلود است و در سال ۸۸ ، مردم وقتی واقعیت را مشاهده و متوجه شدند صفشان را از فتنه گران جدا کردند .

فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان عج یادآور شد: در عاشورای حسینی سال ۸۸ فتنه گران به ساحت مقدس شیعیان اهانت کرده و شعارهای ساختار شکنانه دادند و اوج فتنه فتنه گران در روز عاشورا مشخص شده و این حرمت شکنی قابل تحمل نبود.

وی ادامه داد:وقتی فتنه گران به خط قرمز مردم ورود کرده و ساحت شکنی کردند عموم مردم در سراسر کشور در ۸ و ۹ دی ماه با حضور حماسی خود ،راهپیمایی میلیونی کرده و به نقشه تمام دشمنان مهر بطلان زدند.

محمدی ابراز کرد :مردم در نهم دی ماه سال ۸۸ با حضور میلیونی و پرشور جواب دشمنان را داده و در جای خودشان نشاندند و بر اساس منویات مقام معظم رهبری فتنه سال ۸۸ انقلاب را از آسیب‌های مختلف واکسینه کرد .

سردار محمدی با اشاره به توطئه‌های دشمنان افزود:توطئه دشمنان ادامه داشته و فتنه گران در گرانی بنزین نیز برنامه ریزی کرده بودند و دشمن به دنبال دو قطبی سازی در داخل کشور است .

وی تاکید کرد:دشمنان دائماً در پی توطئه هستند و در مقابل این توطئه‌ها بصیرت و آگاهی مردم انقلابی و روشنگری مقام معظم رهبری موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمنان می‌شود .

سردار محمدی با اشاره به وجود فتنه و فتنه گری در برهه‌های مختلف خاطرنشان کرد:در دوران دفاع مقدس نیز فتنه بود و بعد از آزاد سازی خرمشهر برخی‌ها می‌گفتند جنگ را باید خاتمه دهیم در حالی که بخش‌های مختلفی از کشور در اشغال رژیم بعث عراق بود .

وی یادآور شد :هرجا با تفکر ناب انقلابی و بسیجی حضور یافته‌ایم به عنوان پیروز از میدان خارج شده‌ایم و هرجا تفکر لیبرالی باشد شکست می‌خوریم .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار