کلیپ؛

پاسخ کوبنده سردار سلیمانی به ترامپ

گلشن راز:سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس در مراسم تجلیل از شهدای عملیات رمضان در پاسخی کوبنده خطاب به رییس جمهور آمریکا گفت: آقای ترامپ قمارباز! بدان در آنجایی که فکر نمی‌کنی ما نزدیک شما هستیم، ما منتظریم، اگر مرد میدانی بیا!

مائده، اینستاگرام، رقص و اعترافات بغض‌آلود تلویزیونی ... چه خبر از دزدان بیت‌المال؟!

گلشن راز: چگونه است که در ماجرای صندوق های مالی و اعتباری غیر مجاز، هزاران میلیارد تومان از پول مردم توسط چند نفر رسماً و علناً بالا کشیده می شود، خانواده های زیادی به خاک سیاه می نشینند، کار به اعتراضات خیابانی و بزن و بگیر و بنند می کشد ولی حتی یک نفر از مدیران این صندوق ها را کت بسته به تلویزیون نمی آورند و مانند آن دختر نوجوان، اشکش را در نمی آورند که با این همه پول چه کرده ای؟!
یادداشت/

سلیمانی همان است که بود!

گلشن راز: من و ما مکرر نوشته و گفته‌ایم که سردار سلیمانی، همان‌قدر که عالم جنگ را می‌فهمد، به میدان سیاست نیز وارد است و دقیقا از این رو بود که با شناخت درست از رسالت و تکلیف خویش، ترجیح داد به‌رغم محبوبیت ممتاز و متمایزی که دارد، «سرباز جمهور» باقی بماند!

وکلایی که با «امنیت ملی» کاسبی می‌کنند

گلشن راز: خط تولید «برندسازی» از چهره‌های حقوق بشری آن قدر رونق پیدا کرد که ده‌ها نفر رسما پیشه «فعال حقوق بشر» را به عنوان بیزینس رسمی خود برگزیدند.

آخرین اخبار