گزارش:

آمیختگی خاک و آب در جلوه گری هنر سفال و شهر کوزه کنان، شهری با حرفه ای ماندگار

گلشن راز:  شهر کوزه کنان همچنان که از اسمش پیداست با سفالگری شناخته شده است و این هنر سفالگری از 3500 سال قبل در این منطقه بنیان گذاشته شده است و به واسطه هنرمندان سفالگر این شهر روز به روز شاهد رونق این صنعت در کوزه کنان هستیم. 
کارشناس فضای مجازی:

طرح صیانت از حقوق کاربران مشکلی برای کسب‌وکارها ایجاد نمی‌کند

گلشن راز: کارناس فضای مجازی گفت:طرح صیانت از حقوق کاربران مشکلی برای کسب‌وکارها ایجاد نمی‌کند، بلکه در آن بر حمایت از خدمات پایه تاکید شده است.
گزارش ؛

پُز عالی با جیب خالی در جشنواره تیتر ۱۱/ آیا مسئولان فرهنگی وزارت علوم به کم‌کاری‌ها در جشنواره پاسخ خواهند داد؟

گلشن راز : نقد دانشجویان به جشنواره تیتر ۱۱ پیکانی دوسویه است که تمام دست اندرکاران را به چالش می‌کشد. به نظر می‌رسد تاکنون مسئول دبیرخانه در گفتگو با رسانه‌ها به میان آمده تا به شبهات موجود پاسخ دهد ولی مسئولان وزارت علوم هم‌چنان در این‌باره سکوت کرده‌اند.

«پزشک نازنین»درشبستربه روی صحنه می‌رود/می‌خواهم تئاترفاخرپویابماند

گلشنراز:نمایش“پزشک نازنین”نوشتۀ نیل سایمون به کارگردانی سجادراثی درشبستربه روی صحنه می‌رود.
نقدی بر فضای فرهنگ و آموزش عالی کشور

از «فرهنگ» غافل شده‌ایم

گلشن راز: باید از دوران مدرسه و دبیرستان نسبت به فرهنگ و آیین و دین در محصلان جوان حساسیت و علاقه ایجاد کرد؛ البته به‌صورت صحیح و حساب‌شده نه شعاری و بی‌اساس و پایه.

نماهنگ دعوت

گلشن راز: در آستانه اربعین حسینی از نماهنگ دعوت با صدای مهدی قربانی توسط مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب آذربایجان شرقی رونمایی شد.
گزارش از: علیرضا خوش نیت

هفته بازار سنتی تسوج و مردانگی زنان روستایی آذربایجان + تصاویر

گلشن راز: در این هفته بازار، زنان نیز نقش عمده ای را ایفا می کنند. به گونه ای که محصولات و فرآورده های لبنی، کشاورزی و دامداری حاصل از دسترنج خود را در این بازار سنتی به فروش می رسانند.

آخرین اخبار