کد مطلب: 2675
دوشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۱:۲۷

فعالیت ۱۰۵۷ معلم در آموزش و پرورش شهرستان شبستر

گلشن راز: مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر گفت: در آموزش و پرورش شهرستان شبستر بیش از ۱۰۵۷ نفر معلم برای ۱۴ هزار دانش آموز در ۱۱۵ مدرسه و ۶۰۰ کلاس درس مشغول آموزش هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گلشن راز، ابوالفضل اکرمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: رسالت آموزش و پرورش و معلم ، رسالت پاک انبیاست و با توجه به اینکه معلمان جاپای انبیا (ع) گذاشته‌اند وظیفه آنها جهت تربیت انسان و انسان سازی بسیار حیاتی و مهم می‌باشد.

وی افزود:ایجاد شادابی و نشاط از برنامه‌های اصلی آموزش و پرورش منطقه شبستر است و سعی ما ایجاد محیطی شاداب توأم با آرامش در محیط آموزش برای دانش آموزان و همکاران فرهنگی است که بنا به اذعان وگفته خود همکاران این امر تا حدود زیادی تحقق پیدا کرده است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر با بیان اینکه همکاری ، انسجام و اعتماد از مؤلفه‌های اصلی موفقیت یک تیم و مجموعه است خاطرنشان کرد: اخلاق مداری،اعتدال گرایی،رضایت مندی و برنامه محوری از محوری‌ترین برنامه‌های آموزش و پرورش منطقه شبستر است.

وی بیان کرد: رشد و بالندگی جامعه در گرو آموزش و پرورش بوده و آینده هر کشور را باید در آینه آموزش و پرورش مشاهده کرد چراکه پایه‌ریزی فکری در این نهاد صورت می‌گیرد.

اکرمی در ادامه خاطر نشان کرد: تعامل سازنده و دوطرفه با سایر ادارات  از سیاست‌های کاری و ضروری منطقه است و باید از ظرفیت‌های منطقه در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان و مجموعه آموزش و پرورش بهره جست.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر در ادامه تصریح کرد: در آموزش و پرورش شهرستان شبستر بیش از 1057 نفر معلم برای 14 هزار دانش آموز در 115 مدرسه و 600 کلاس درس مشغول آموزش هستند.

اکرمی در پایان با اشاره به موفقیت‌های آموزش و پرورش شبستر گفت: کسب رتبه اول استانی در میانگین نمرات امتحانات متوسطه ، کسب 28 رتبه زیر هزار منطقه در کنکور سراسری که بعد از ناحیه 4 تبریز در مقام دوم استانی جای دارد ، کسب رتبه اول استانی در فعالیت‌های هفته معرفی مشاغل و رتبه چهارم استانی در فعالیتهای پرورشی از جمله موفقیت‌های آموزش و پرورش منطقه می‌باشند که همه در سایه تلاش‌های فرهنگیان به دست آمده است.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار