کد مطلب: 2684
چهارشنبه ۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۷:۴۲

فرماندار شبستر:

قانونمندی ، شفاف سازی اقدامات و پاسخگویی مناسب به مردم بایدجزء اولویتهای کاری شورا باشد

گلشن راز: حسن مستفید در همایش روز ملی شوراهای شهرستان گفت: شورا نهادی است که از درون مردم و برای مردم برخواسته لذا قانونمندی ، شفاف سازی اقدامات و پاسخگویی درست و مناسب به مردم باید جزء اولویتهای کاری این نهاد باشد.

به گزارش گلشن راز  ،  حسن مستفید در همایش روز ملی شوراهای شهرستان ضمن تبریک روز جوان، هفته کاروکارگر و روز معلم و با گرامیداشت عید بزرگ نیمه شعبان گفت: شورا نهادی است که از درون مردم و برای مردم برخواسته لذا قانونمندی ، شفاف سازی اقدامات و پاسخگویی درست و مناسب به مردم باید جزء اولویتهای کاری این نهاد باشد.
فرماندار شهرستان شبستر افزود: مصوباتی که در شورا موردتصویب قرار می گیرد باید کارایی لازم را داشته باشد و مورد اجرا و پیگیری واقع شود لذا مسئولیت کمیته انطباق در این مورد سنگین تر است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد زاده ، امام جمعه شبستر با گرامیداشت اعیاد شعبان گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به ملت ایران موجودیت و استقلال بخشید که نمود بارز آن را می توان در دخالت مردم در اداره کشور و انتخاب نمایندگان خود در مهمترین نهاد اجتماعی یعنی شوراهای اسلامی شهر و روستا مشاهده کرد. گزارش تصویری:

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.