کد مطلب: 2702
چهارشنبه ۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۰:۱۳

ساماندهی محله چهل گزی شبستر انجام شد

گلشن راز: شهردار شهر شبستر از بهره برداری و تکمیل آسفالت ریزی محله چهل گزی شبستر خبر داد .

به گزارش گلشن راز،سیدباقرموسویان با اشاره به تکمیل آسفالت ریزی محله چهل گزی شبستر گفت:از عموم شهروندان فهیم و با فرهنگ محله چهل گزی شبستر به خاطر تاخیر در عملیات ساماندهی این محله که به دلیل شرایط آب هوایی امکان ادامه آن وجود نداشت عذرخواهی میکنیم .
وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح بهسازی و ترمیم معابر سطح شهر شبستر ، عملیات مرمت معابر و همچنین زیر سازی و آسفالت محله چهل گزی انجام شد .

شهردار شبستر با بیان اینکه رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت درسطح معابر می‌تواند تأثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد افزود: با توجه به وضعیت نامناسب قسمت‌هایی از آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های سطح شهر شبستر، اجرای عملیات آسفالت معابر در حال انجام است.
وی از اجرای ۴۵۰۰ مترمربع آسفالت معابر به میزان ۸۰۰ تن از ابتدای سال ۹۷ تاکنون خبر داد و خاطرنشان کرد: هدف از انجام این اقدامات بهسازی و زیباسازی محیط، بهبود تردد خودروها، ایمنی در تردد شهروندان و رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری است.
موسویان افزود : پروژه ساماندهی محله چهل گزی شامل جدول گذاری به طول تقریبی ۴۴۰ متر با اعتباری بالغ بر ۳۹۶ میلیون ریال و زیرسازی به متراژ تقریبی ۲۵۷۴ متر مربع و در انتها آسفالت ریزی به متراژ تقریبی ۲۵۷۴ متر مربع با صرف ۴۱۳ تن آسفالت و اعتباری بالغ بر ۶۱۹ میلیون ریال انجام شد و هم اکنون مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی ابراز کرد:با توجه به سیاست‌های عمرانی، خدماتی و رفاهی ،شهرداری شبستر در راستای تأمین رضایت شهروندان عزیز طرح آسفالت و روکش خیابان‌های اصلی و فرعی را به‌صورت جدی آغاز کرده و بر اساس اولویت‌بندی کارشناسان و درخواست همشهریان، تمامی معابر و خیابان‌هایی را که نیاز روکش و یا آسفالت دارند را سعی داریم آسفالت نماییم.
شهردار شبستر ضمن تشکر ازشهروندان محترم درخواست کرد با پرداخت به موقع عوارض خود، این شهرداری را در انجام خدمات بهتر و تسریع در پروژه های عمرانی یاری رسانند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.