کد مطلب: 2706
جمعه ۱۳۹۷/۳/۲۵ - ۷:۵۴

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شبستر :

۱۵۱ طرح از محل اعتبارات تسهیلات اشتغالزایی شبستر تصویب شد

گلشن راز: دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شبستر گفت: ۱۵۱ طرح از محل اعتبارات تسهیلات اشتغالزایی مربوط به طرح های صنعت، معدن و تجارت ، کشاورزی و دام، صنایع دستی و گردشگری و خدمات در یازده جلسه کمیته فنی شهرستان شبستر مصوب گردیده است.

به گزارش گلشن راز  از شبستر، محرم خدایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر میزان اعتبارات مصوب را ۲۰۳۷ میلیارد ریال اعلام کرد و اضافه نمود: از این تعداد ۷۱ طرح مربوط به قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و ۸۰ طرح مربوط بندهای الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۶ و یک طرح ملی روستایی می باشد.

وی طرح های معرفی شده به بانک های عامل را ۵۱ طرح به مبلغ ۴۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۲۶ طرح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و ۲۵ طرح از محل بندهای الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۶  می باشد.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر به عملکرد مشاغل خانگی پرداخت و گفت: با توجه ۱۰۹۵۳ سهمیه ابلاغی سال ۹۶ شهرستان تاکنون ۲۰۳ طرح مشاغل خانگی به مبلغ ۱۲۶۰۰ میلیون ریال به بانکهای عامل معرفی شده است.

وی در پایان ضمن درخواست از دستگاههای اجرایی جهت بررسی به موقع طرح های متقاضیان، از آنان خواست نسبت به بروزرسانی سامانه کارا که ملاک این امر می باشد در موعد مقرر اقدام لازم را به عمل آورند.

خبرنگار شبستر:  علیرضا خوش نیت

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.