کد مطلب: 2750
دوشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۹:۳۶

شهرستان شبستر در حوزه ICT استان آذربایجان شرقی پیشگام است

گلشن راز: سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی از پیشگام بودن منطقه شبستر در حوزه ارتباطی ICT استان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: اپراتورها بر حسب برنامه های اعلامی به بیشتر از تعهدات خود در شبستر عمل کرده اند.

به گزارش گلشن راز  ،به نقل از روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی مهدی خرامش سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی در دیدار با نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با ارایه گزارشی کامل از عملکرد حوزه ارتباطی ICT در منطقه شبستر بیان کرد: شبستر در حوزه ارتباطیICT در استان پیشگام است و اپراتورها بر حسب برنامه های اعلامی از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به بیشتر از تعهدات خود در این منطقه عمل کرده اند.

وی ادامه داد: بر اساس هماهنگی های ایجاد شده در طرح همت، روستاهای بالای 20 خانوار استان تا پایان نیمه اول سال آینده از اینترنت پر سرعت استفاده کنند که این موضوع بسیاری از مشکلات روستاییان را حل می‌کند.

در ادامه معصومه آقاپور نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تشکر و قدردانی از زحمات اداره کل ICT استان آذربایجان شرقی و مدیران حوزه ICT تصریح کرد: با توجه به گسترش و نفوذ اینترنت در تک تک منازل و تبدیل آن به یک امر ضروری زندگی انتظار مردم نیز در این راستا بالا رفته و وظیفه ماست که با تلاش و کوشش شبانه روزی انتظارات مردم را برآورده کنیم، نقاط کور منطقه از نظر ارتباطی را شناسایی و نسبت به حل مشکل اقدام کنیم.

سرپرست اداره کل ICT آذربایجان شرقی به همراه محمد پور بزرگ مدیر کل پست استان آذربایجان شرقی از ساختمان جدید اداره پست شبستر بازدید و با همکاران پست شبستر دیدار و گفت‌وگو کردند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار