کد مطلب: 2810
یکشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۰:۳۰

به مناسبت روز خبرنگار :

نشست صمیمی خبرنگاران با نماینده و فرماندار شهرستان شبستر برگزار شد +تصاویر

گلشن راز: مراسم روز خبرنگار در شهرستان شبستر که به همت  نماینده ، فرمانداری و اداره ارشاد شهرستان شبستر تدارک دیده شده بود بالاخره بعد از سه روز تاخیر بزگرار شد

به گزارش گلشن راز  ، مراسم روز خبرنگار در شهرستان شبستر که به همت  نماینده ، فرمانداری و اداره ارشاد شهرستان شبستر تدارک دیده شده بود بالاخره بعد از سه روز تاخیر برگزار شد در این نشست صمیمی که بیش از سه ساعت طول کشید خبرنگاران شهرستان با مسئولین ارشد منطقه گفتگو و به بیان مسائل مهم منطقه و درد دل های خود پرداختند . 

مستفید فرماندار شهرستان شبستر : 

خبرنگاران آینه های جامعه ما هستند 

فرماندار شهرستان شبستر در نشست صمیمی با خبرنگاران اظهار داشت : تعامل خبرنگاران رسمی شهرستان با مجموعه فرمانداری در این منطقه بسیار خوب است متاسفانه با توجه به این که مدتی است در روابط عمومی فرمانداری مشکلاتی به وجود است خبرنگاران در برخی جلسات حضور پیدا نکرده اند و از این بابت از همه خبرنگاران عذر خواهی میکنیم .به زودی با توجه به تغییرات در چارت فرمانداری مسئول جدید در این پست معرفی خواهد شد .

خبرنگاران آیینه جامعه هستند و این از رسالت خطیر خبرنگاران نشأت میگیرد و خبرنگاران تمام حقایق جامعه را همچون آیینه انعکاس می دهند .

آقاپور نماینده شهرستان شبستر :

از اهالی رسانه میخواهم اگر زاویه ای هم با هر مسئولی دارید حداقل همسایه خوبی برایشان باشید

خانم دکتر آقاپور درنشست صمیمی با خبرنگاران شهرستان شبستر نیز گفت : از خبرنگاران منطقه خواهشمندم شرایط و وضعیت فعلی کشور را درک کنند.متاسفانه برخی اخبار طوری تحلیل و بیان می شود که با همین خبرها ما خاکریز های مقاومتی خود را در جنگ اقتصادی خراب میکنیم انتظار می رود خبرهای مفید و نکات مثبت بیان شود تا انگیزه مقابله با تهاجم اقتصادی دشمن در مردم ایجاد شود و این شرایط سخت را تحمل کنیم . 

نماینهد شبستر افزود: انتظار ما ازخبرنگاران این است که هم دوست واقعی مردم و مسئولین باشید چرا که خبرنگاران پل ارتباطی عملکرد مسئولین در تفکر و قلب مردم هستند.بزارید در کنار شما هم مردم و هم مسئولین جرأت داشته باشند خود واقعی خود را در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها بیان کنند و در آخر هم باید بگویم نقد خوب است اما شرایط و زمان آن توسط نقاد در نظر گرفته شود ما نباید بهانه دست دشمن دهیم . 

بنده از همه خبرنگاران میخواهم اگر با مردم و مسئولین حتی زاویه هم اگر داشته اید برای آنها لااقل همسایه خوبی باشید و این انتظار خیلی زیادی نیست .

علی رضاخوش نیت نماینده خبرنگاران شهرستان شبستر :

تعامل وهمکاری روابط عمومی های ادارات شهرستان با خبرنگاران ضعیف است 

نماینده خبرنگاران شهرستان هم در این نشست با اشاره به فعالیت های خبرنگاران شهرستان شبستر در سال گذشته اظهار کرد : تعداد 642 عنوان خبر و در مجموع 2540 فقره گزارش ، گفتگو و یاداشت خبری در سایت های خبری سراسر کشور و استان منتشر شده است 

خوشنیت با اشاره به مشکلات خبرنگاران شهرستان نیز گفت : اکثر خبرنگاران شهرستان از مشکل نداشتن بیمه رنج می برند و همچنین این اقشار زحمت کش جامعه از مزایا و تسهیلات مسکن تا کنون هیچ استفاده ای نکرده اند . وی یکی دیگر از مشکلات خبرنگاران را همکاری نکردن روابط عمومی ادارات شهرستان عنوان کرد و افزود : روابط عمومی های ادارات به طور کلی با خبرنگاران رابطه خوبی ندارند حتی در روز خبرنگار هم هیچ یک از روابط عمومی ها و مسئولین ادارات شهرستان از ارسال یک پیام تبریک به خبرنگاران هم دریغ کرده اند . 

وی پیشنهاد کرد از روابط عمومی های برتر شهرستان برای ایجاد انگیزه در یک مراسم تجلیل به عمل آید .

در پایان این مراسم از خبرنگاران شهرستان شبستر تجلیل به عمل آمد .

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.