کد مطلب: 2828
چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۷ - ۸:۲۸

مستفید فرماندار شبستر:

جهت شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی شهرستان شبستر عزم جدی داریم

گلشن راز: در این جلسه فرماندار شهرستان با تاکید بر عزم جدی جهت شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی در شهرستان افزود: انتظار می رود تمام ادارات و نهادهای مرتبط نهایت تعامل و همکاری را در این زمینه به انجام رسانند.

به گزارش گلشن راز  ، به نقل از روابط عمومی فرمانداری شبستر جلسه کارگروه امور زیربنایی شهرستان با موضوع بررسی ظرفیت های شهرستان شبستر در خصوص ایجاد شهرک و نواحی صنعتی در سالن جلسات بخشداری مرکزی برگزار شد.
در این جلسه فرماندار شهرستان با تاکید بر عزم جدی جهت شکوفایی هرچه بیشتر اقتصادی در شهرستان افزود: انتظار می رود تمام ادارات و نهادهای مرتبط نهایت تعامل و همکاری را در این زمینه به انجام رسانند.
دکتر آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از مسئولین شهرستان در خصوص پیگیری ایجاد منطقه ویژه اقتصادی گفت: بیش از ۱۵ ماه است در تلاش هستیم تا مجور منطقه ویژه اقتصادی را اخذ کنیم و امروز این نوید را به مردم شهرستان شبستر می دهم که موفق به اخذ این مجوز از کمیسیون اقتصادی مجلس شدیم و در صدد هستیم اقدامات اولیه لازم را جهت ایجاد منطقه مذکور در اسرع وقت در شهرستان به انجام رسانیم. گزارش تصویری:

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.