کد مطلب: 2837
چهارشنبه ۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۲۰:۹

دیدار مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی با پیشکسوت شعر و موسیقی شبستر

گلشن راز:
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در سفر یک روزه خود به شبستر با پیشکسوت شعر و موسیقی این شهر عاشیق یعقوب چوپانیان بنیسی دیدار کرد.

به گزارش گلشن راز  ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در سفر یک روزه خود به شبستر با پیشکسوت شعر و موسیقی این شهر عاشیق یعقوب چوپانیان بنیسی دیدار کرد.

"محمد محمد پور" در این دیدار  تاثیر موسیقی درست ، سنتی و اصیل ایرانی را که از نیاکان ما به ارث رسیده است، مثبت ارزیابی کرد و افزود: ذوق و قریحه پیشکسوت اهل فرهنگ و هنر و هنرمند ارزشمند ،یعقوب چوپانیان ستودنی است.

وی حمایت  از موسیقی اصیل و سنتی و فعالیتهای فرهنگی و هنری را وظیفه دستگاه های فرهنگی و هنری از جمله  فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد و در همین راستا حمایت و مساعدت  خود را مبنی بر خرید کتاب جدید این هنرمند فرهیخته ،  توسط کمیته خرید اداره کل اعلام کرد.

در این دیدار عاشیق چوپانیان بنیسی استاد شعر و موسیقی فولکلور با بیان خاطرات گذشته و زندگینامه هنری خود به معرفی سروده ها و کتابهایی که در این زمینه چاپ کرده است پرداخت. 

 در پایان از این هنرمند برجسته با اهدای لوح سپاس  تجلیل  و قدردانی بعمل آمد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.