کد مطلب: 2863
یکشنبه ۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۳:۲۸

افتتاح کارگاه بسته بندی محصولات کشاورزی در شبستر

گلشن راز: کارگاه سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی در سالن سرپوشیده شرکت تعاونی تولید روستایی ساربانقلی زیناب در شهرستان شبستر افتتاح شد.

به گزارش گلشن راز  ، این کارگاه در زمینی به مساحت 2 هکتاربا زیر بنای 800 مترمربع و با هزینه ای افزون بر 10 میلیارد ریال با مشارکت بخش خصوص راه اندازی شده است. 
هدف از ایجاد این کارگاه سورتینگ حذف واسطه و دلالان و خرید مستقیم از تولید کنندگان بخش کشاورزی و صادرات میوه به استانهای کشور و کشورهای عراق و روسیه و حوزه خلیج فارس است و با ایجاد آن برای 20 نفر بطور مستقیم شغل فراهم شد.
متوسط خرید و فروش، سورت و بسته بندی میوه در این مرکز حدود صد تن اعلام شده است.
آقاپور نماینده مردم شهرستان شبستردر مجلس شورای اسلامی در مراسم افتتاح این کارگاه گفت : در زنجیره تولید، توجه به سورتینگ و بسته بندی و بازاررسانی توسط تشکلهای تولیدی موجب حذف واسطه ها میشود و نفع بیشتری به تولیدکنندگان اصلی میرسد به همین جهت سازمان تعاون روستائی با هدایت و حمایت از تشکلها و تعاونیهای بخش کشاورزی میتواند بسترساز کسب درآمد خوبی برای تولیدکنندگان را فراهم کند تا با استمرار تولید حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان همزمان اتفاق بیفتد. / واحد مرکزی خبر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.