کد مطلب: 2866
دوشنبه ۱۳۹۷/۷/۹ - ۸:۶

مهندس عبدالهی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شبستر معرفی شد

گلشن راز: جلسه شورای اداری شهرستان شبستر با محوریت معارفه مهندس عبدالهی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش گلشن راز  ، جلسه شورای اداری شهرستان شبستر با محوریت معارفه مهندس عبدالهی به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در ابتدای جلسه ملکی علیشاه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری شبستر ضمن تسلیت ایام سوگواری محرم، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و روز ایمنی و آتش نشانی به دستورکار جلسه پرداخت.
حسن مستفید فرماندار شبستربا بیان این موضوع که ملت ایران روزهای سخت امتحان را سپری می کند افزود: وضعیت آشفته اقتصادی و جنگ روانی که دشمن در جهت ایجاد بی اعتمادی به مسئولان نظام به راه انداخته است صحنه امتحانی است که با همدلی و اتحاد می توانیم سربلند و پیروز از آن خارج شویم. ایجاد جو و جنگ روانی در جامعه ،خواست دشمن است و بر همه ما تکلیف است که در صدد بازگرداندن آرامش به جامعه باشیم.
وی با اشاره به اینکه در رویارویی مستقیم با دشمن حد و مرزها مشخص است و دشمن کاملا قابل شناسایی و دفاع است گفت: در بحث جنگ اقتصادی و روانی این شفافیت و حد و مرز وجود ندارد، دشمن برنامه های مدونی در این عرصه دارد و در صدد است زیرساختها را از بین برده و به نظام آسیب بزند اما ملت ایران ثابت کرده اند که نقشه های دشمن را عقیم خواهندگذاشت و در این شرایط نیز قطعا ملت ایران سربلند و پیروز خواهند بود البته با لحاظ شرایطی که مهمترین آنها حفظ همدلی مسئولین و اتحاد بین ملت است.
امام جمعه شهرستان حجت الاسلام و المسلمین محمدزاده ، تقوای الهی،وفای به عهد و ادای امانت و ترک خیانت را از جمله معیارهای اساسی در جلب رضایت مردم و عملکرد مطلوب مسئولین عنوان کرد و افزود: دشمن در صدد است با ایجاد نارضایتی در بین مردم اعتماد آنها را به مسئولان سلب نماید لذا نیاز است از خود مردم برای حل مشکلات اقتصادی جامعه کمک بگیریم.
دکتر آقاپور علیشاهی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که امروز زمان گله و شکایت نیست گفت: باید در کنار هم و همپای مسئولین و در شرایطی که دشمن در صدد جوسازی سیاسی و اقتصادی است ، در جهت پیشبرد اهداف نظام و دولت تلاش کنیم و تعامل لازم را داشته باشیم.
دکتر قلعه ای معاون مدیرکل سیاسی استانداری با اشاره به اینکه هدف معاندان نظام همه مردم و خاک کشورمان است اتحاد و اتفاق مردم را مهمترین عامل در رفع آسیبها دانست و توان علمی و مهارت مسئولین را گامی موثر در مدیریت مطلوب آنها عنوان کرد.
مهندس عبدالهی معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شبستر گفت: با توجه به اینکه در سال آینده شاهد بودجه ای انقباضی خواهیم بود ضروری است نسبت به جذب سرمایه گذاریهای خصوصی در جهت پیشرفت هرچه بیشتر شهرستان تلاش مضاعفی داشته باشیم.
در پایان جلسه روسای جدید اداراتی که به تازگی منصوب شده اند نیز معرفی شدند:
آقای خبازی به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شبستر- آقای جهانگیری به عنوان مدیر شهرکهای صنعتی شهرستان شبستر- جناب سرهنگ دوم فرامرز بابایی به عنوان جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شبستر- آقای سلطانی به عنوان رئیس اداره ثبت احوال بخش صوفیان- آقای میرنسب به عنوان رئیس جدید اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان شبستر- آقای معتمد به عنوان رئیس اداره برق بخش صوفیان معرفی شد .

گزارش تصویری:

دیدگاه‌ها

پیوند ثابت

انتصاب آقای مهندس حسین عبداللهی که فردی متعهد ، باسواد ،با پشتکاری عالی وتوانمند را به عنوان معاون برنامه ریزی وامور عمرانی شهرستان شبستر تبریک میگویم انشاالله موفق باشند.

پیوند ثابت

انتصاب آقای مهندس حسین عبداللهی که فردی متعهد ، باسواد ،با پشتکاری عالی وتوانمند را به عنوان معاون برنامه ریزی وامور عمرانی شهرستان شبستر تبریک میگویم انشاالله موفق باشند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.