کد مطلب: 2871
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۷:۵۳

تاکیدفرماندارشبستربرضرورت برخوردشدیدوقاطع بامتخلفین بازار

گلشن راز: فرماندار شهرستان شبستر بر ضرورت برخورد شدید و قاطع با متخلفین بازار تاکید کرد و گفت: اگر پرونده‌ای حتی به نام فرزندخود بنده باشد با توجه به وظیفه قانونی حتماً پرونده باید به تعزیرات حکومتی ارسال شود.

به گزارش گلشن راز  ،حسن مستفید عصر امروز در نشست تنظیم بازار شهرستان شبستر در واکنش به بهانه‌های برخی از اصناف اظهار داشت :برای بارگیری هیچ بهانه‌ای را قبول نداریم اگر کسی و یا مسئولی مانع تراشی می‌ کند حتماً با آنها برخورد قانونی می کنیم.

وی افزود: برخی‌ها دارای سرمایه هستند که چنان فکر می‌کنند که می‌توانند مانع تراشی نمایند و بایدبا مانع تراشان برخورد جدی شود و راه را برای تولید باز نمود.

فرماندار شهرستان شبستر در ادامه با اشاره به آشفته بازار که عده‌ای از مردم به فروشگاه ها هجوم بردند تا مواد غذایی چند ماهه خود را خریداری نمایند تصریح کرد:مردم نگران ما یحتاج خود نباشند هیچ گونه کمبودی وجود نداشته و نخواهد بود.

وی ادامه داد:برخی‌ها با شایعه پراکنی در فضای مجازی می‌خواهند به امنیت کشور لطمه وارد کنند واین کار توسط عوامل خارجی مانند منافقان و دشمنان وبرخی عوامل از داخل کشور صورت می‌گیرد.

فرماندار شبستر با اشاره به کشف برخی کالاهای محتکر شده در شهرستان شبستر افزود:بزودی محتکران شهرستانی نیز بعد از بررسی پرونده‌ها از سوی مراجع قضایی به اطلاع عموم مردم معرفی خواهند شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان شبستر با بیان اینکه هیچ راننده کامیونی جلو کامیون داران را نمی‌گیرد تصریح کرد:آنان که جلو کامیون داران را می‌گیرند و می‌خواهند در حمل بار به دست تولید کنندگان و مصرف کنندگان اخلال ایجاد نمایند، بیشتر عوامل فریب خورده از سوی منافقان می‌باشند و الان هیچ مشکلی کامیون داران را تهدید نمی‌کنند و روزانه کارخانه سیمان صوفیان نیز مرتب بارگیری می‌ کند.

مستفید با تاکید بر تلاش مسئولین در برگرداندن بازار به حالت عادی عنوان کرد:مسئولین باید تمام توان خود را در جهت خدمت به مردم بکار گیرند تا ثبات به بازار برگردد و برگشت ثبات بستگی به همت مسئولان و همکاری خود مردم است.

وی با دعوت از مردم جهت همکاری با مسئولین در جهت ثبات بازار ابراز کرد:مردم نباید به برخی پیام ها که از سوی عده‌ای آشوب طلب منتشر می‌شود توجه  کنند.

فرماندار شبستر  در پایان با تاکید بر برخورد با متخلفین در بازار خاطرنشان کرد: اگر پرونده‌ای حتی به نام فرزندخود بنده باشد با توجه به وظیفه قانونی حتماً پرونده باید به تعزیرات حکومتی ارسال شود تا مراجع ذیربط به پرونده متخلف رسیدگی  کنند و مسئولین باید به وظیفه قانونی خود عمل کرده ونگران هیچ چیز نباشند تا به مردم خیانت نشود.

انتهای پیام/ش

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.