کد مطلب: 2873
پنجشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۷:۵۳

فرماندار شبستر : دشمن می‌خواهد با ایجاد جنگ روانی مردم را از نظام دور کند

گلشن راز: فرماندار شبستر گفت: دشمنان با جنگ روانی و اقتصادی بر علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کنند و همه باید در این شرایط هوشیار باشند.

به گزارش گلشن راز  ، حسن مستفید در نشست شورای اداری شهرستان شبستر با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت:اخیرا روزهای سختی را شروع کرده ایم و در این شرایط در تمامی عرصه ها همه مورد امتحان قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه در جنگ اقتصادی قرار گرفته ایم تصریح کرد:دشمنان با جنگ روانی و اقتصادی بر علیه نظام جمهوری اسلامی فعالیت می کنند و همه باید در این شرایط هوشیار باشند.

فرماندار شبستر ادامه داد:در جنگ اقتصادی همچون جنگ نظامی مرزها وجود نداشته و بی نظمی حاکم بوده و برنامه های مدونی از سوی دشمن اجرا می شود.

مستفید تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس هم وغم همه در جهت پیروزی بود و هر کس در نوبه خود کمک می کرد و فرهنگ حاکم در آن زمان موجب پیروزی در جنگ تحمیلی شد.

رئیس شورای اداری شهرستان شبستر خاطرنشان کرد:در جنگ اقتصادی نیز نیازمند همکاری همه اقشار جامعه هستیم و اگر مردم ایستادگی داشته باشند مطمئنا به نفع شان خواهد بود.

مستفید تصریح کرد: در روزهای اخیر جو نامناسبی در جامعه حاکم شده و برخی ها با اعمال شان به سمت خود تحریمی حرکت می کنند که نتیجه آن کمبود برخی کالا ها در جامعه شده است.

فرماندار شبستر در پایان خاطرنشان کرد:در وضعیت فعلی همه مقصر بوده و باید به سمت بهبود وضعیت حرکت کنیم تا آرامش در جامعه برقرار شود.

انتهای پیام/م

دیدگاه‌ها

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.