کد مطلب: 2876
یکشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۳۶

سبزپوشان نیروی انتظامی پیام آور نظم، اقتداد و امنیت در جامعه هستند

گلشن راز: رئیس دادگستری شهرستان شبستر گفت: سبزپوشان نیروی انتظامی پیام آور نظم و اقتداد و امنیت در جامعه هستند.

به گزارش گلشن راز  ، با گرامیداشت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:سبزپوشان نیروی انتظامی پیام آور نظم و اقتداد و امنیت در جامعه هستند.

وی افزود: اقدامات مختلفی در راستای پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی در قوه قضاییه در حال انجام است که یکی از این موارد، استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای پیشگیری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی است.

رئیس دادگستری شهرستان شبستر ابراز کرد:در راستای فراهم کردن زمینه مشارکت مردمی در مقوله پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی وجرایم ،در اداره کل پیشگیری‌های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، سامانه‌ای به نام سجام sajam.adliran.ir برای دریافت شکایت‌ها و گزارش‌های مردم تحت عنوان ناظر پیشگیری و یا دیدبان پیشگیری طراحی شده و علاقمندان می‌توانند با ثبت نام در این سامانه با قوه قضائیه همکاری نمایند.

فتاحی تصریح کرد:از افراد علاقمند دعوت می‌شود جهت همکاری با قوه قضائیه درسامانه یاد شده ثبت نام نمایند و بعد از بررسی و طی مراحل قانونی ازافراد ثبت نام شده به عنوان ناظرین و دیده بانان  قوه قضائیه جهت انعکاس گزارشات خود جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی استفاده خواهد شد.

رئیس دادگستری شبستر با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور تاکید کرد: اقدامات افراد سود جو و فرصت طلب با استفاده از وضیعت پیش آمده در اقتصاد جامعه و برای رسیدن به مقاصد نامشروع و منفعت طلبی در صدد احتکار کالاهای مورد نیازمردم موجب وضعیت فعلی شده است.

وی ادامه داد:مردم می‌توانند با ثبت نام در سامانه سجام و همکاری با قوه قضائیه از وقوع تخلفات در جامعه و احتکار و یا سایر تخلفات صنفی جلوگیری کنند.

فتاحی خاطرنشان کرد:امیدواریم قوه قضائیه با کمک ناظرین جامعه از جمله دیدبانان قوه قضائیه از وقوع آسیب‌های اجتماعی در انواع جرائم‌های مختلف اجتماعی در شهرستان شبسترجلوگیری نماید.

رئیس دادگستری شبستر با تاکید بر تکریم ارباب رجوع  خاطرنشان کرد:دادگستری محل احقاق حق  است و هرکس  به دادگستری شبستر مراجعه کند می‌تواند مسائل خود را مطرح کرد.

انتهای پیام/تسنیم

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.