کد مطلب: 2882
چهارشنبه ۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۳۹

گلی پور بخشدار مرکزی شبستر خبر داد :

15 طرح هادی در روستاهای بخش مرکزی شبستر اجرا می شود

گلشن راز: گلی پور بخشدار مرکزی شبستر با اشاره به اجرا شدن 15 طرح هادی در روستاهای بخش مرکزی خاطر نشان کرد : یک میلیارد و هشت صد میلیون تومان به حساب دهیاری های روستاهای بخش مرکزی واریز شده است.

به گزارش گلشن راز  ، مینا گلی پور بخشدار مرکزی شبستر در همایش روز ملی روستا که در فرمانداری شبستر برگزار شد با ارائه گزارشی از وضعیت روستاهای بخش مرکزی شهرستان اظهار داشت : بخش مرکزی دارای 21 روستا با ۲۵۴۴۹ نفر ، یک سوم جمعیت بخش در روستا ها ساکن بوده و از نعمت آب و برق و گاز بهره مند هستند.

بخشدار بخش مرکزی شبسترگفت: 17 دهیاری این بخش دارای ساختمان دهیاری مستقل و ۳ دهیاری استیجاری و یک دهیاری فاقد ساختمان است از لحاظ خودرویی ۱۵ روستا دارای ماشین حمل زباله و ۶ روستا دارای لودر مکانیکی و روستای علیشاه دارای یک خودرو آتش نشانی می باشد وی افزود : خودرو های روستاها فرسوده شده اند و نیاز به تعویض است .

گلی پور خاطر نشان کرد : اکثر روستا ها مجهزبه دوربین مدار بسته بوده تا کمکی در جهت امنیت و پیشگیری از جرایم باشد.

بخشدار شبستر گفت : تعداد 5 روستا دارای خانه بهداشت و کتابخانه عمومی وتعداد 6 روستا دارای خانه ورزش و مجتمع فرهنگی و هنری می باشند که مراسمات مختلف ملی و مذهبی در آن برگزار و اهالی روستاها برنامه های مختلف خود را در آنها برگزار می نمایند.

گلی پور بخشدار مرکزی شبستر با اشاره به اجرا شدن 15 طرح هادی در روستاهای بخش مرکزی خاطر نشان کرد : یک میلیارد و هشت صد میلیون تومان به حساب دهیاری های روستاهای بخش مرکزی واریز شده است.

وی افزود : این اعتبارات در سایه همت و تلاش دهیاران و شورا ها برای اجرای پروژه های عمرانی مختلف هزینه شده است و نزدیک به یک میلیارد و ششصد میلیون تومان تا به امروز هزینه شده است.

وی از تلاش و مشارکت خیرین و اهالی روستاها که باعث عمران و آبادانی روستاهای بخش شده تشکر کرد و افزود : از فرمانداری و مجموعه دستگاه های اجرایی که باعث شده اند روستایی بهتر از شهر داشته باشیم تقدیر و تشکر میکنم.

انتهای خبر / 

خبرنگار : ابراهیم ایلخانی 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.