کد مطلب: 2932
یکشنبه ۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۱:۳۹

محمدزاده امام جمعه شبستر :

«هیهات منا الذله» شعارمحوری۱۳آبان است

گلشن راز: راهپیمایی بزرگ ضد استکباری صبح روز یک شنبه یوم الله سیزدهم آبان با شعار محوری «هیهات منا الذله» در شهرستان شبستر برگزار خواهد شد .

به گزارش گلشن راز حجه الاسلام محمدزاده امام جمعه شبستر پیش از ظهر یکشنبه در سخنرانی راهپیمایی ۱۳ آبان این شهر اظهار داشت: روز 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی از تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳شروع شد و در سال 58 با حرکت دانشجویان پیرو خط امام در برداشته شدن چهره کریه آمریکا ادامه پیدا کرد .

وی افزود : آمریکا همواره دشمن اسلام و مردم ایران بوده و امروز با گذر زمان مردم نفرت و خشم خود را بیش از پیش به آمریکا نشان می دهند .

محمد زاده گفت: مردم ما با حضور وحدت‌بخش، انقلابی، گسترده و حماسی خود در "تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان"، ضمن نمایش خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار جهانی، بر مواضع اصولی خود و آرمان های شهدا و امام شهیدان مهر تأییدی مجدد زدند.

امام جمعه شبستر افزود : شعار مردم ما در راهپیمایی یوم الله 13 آبان امسال همان شعار امام حسین (ع) یعنی هیهات من الذله است که با جمعیت کم ولی اراده ای آهنین در مقابل ظلم ایستاد . 

محمدزاده خاطر نشان کرد : نسل های امروز و آینده بدانند که عزت و عظمت ملت ایران از طرف خداوند عطا شده و مردم و مسئولین در تمامی عرصه باید با اتحاد و همدلی مردم و مسئولین حفظ شود .

امام جمعه شبستر بر ضرورت هماهنگی همه جانبه سه قوه برای استفاده از همه ابزارهای در اختیار در راستای تصمیم گیری و پیشبرد مسایل اقتصادی کشور تاکید کرد وافزود :امروز وحدت، اتحاد، یکپارچگی، همدلی، هم سخنی و هم نوایی ما باید از همیشه بیشتر باشد. 

حجه الاسلام محمدزاده امام جمعه شبستر در پایان خاطر نشان کرد : مردم در مراسم ۱۳ آبان امسال با توجه به تهدیدهای جدید آمریکا با حضور متفاوت خود و حماسه‌آفرینی مجدد، اعلام کردند که هیچ‌گاه زیر بار زور و تهدید نخواهند رفت و با پشتیبانی از ولی فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی از آرمان‌های انقلاب خود محافظت خواهند کرد و اجازه دست‌درازی بیگانه به ایران اسلامی را نخواهند داد.

انتهای خبر/ خبرنگار : ایلخانی 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.