کد مطلب: 2987
پنجشنبه ۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۸:۳۲

نماینده شبستر درمجلس:

به جای استیضاح وزیر علوم راهکار ارائه دهیم

گلشن راز: نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان به جای استیضاح و نقد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به وی راهکار مناسب ارائه دهند.

به گزارش گلشن راز  ، «معصومه آقاپور» روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا ضمن مخالفت با استیضاح «منصور غلامی» افزود: هم اکنون فرصت این گونه کارها نیست، ما نباید خود را صرف استیضاح، سوال و اینگونه کارها کنیم. در حال حاضر مجلس باید در راستای تسهیل قوانین و در جلسات غیرعلنی برای خروج از بحران ها گام بردارد.
وی خاطرنشان کرد: صرف وقت برای استیضاح وزیران شرایط را بهتر نمی کند. این همه استیضاح در این چند ماه به چه نتیجه ای رسیدند.
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید به وزیر علوم فرصت داد که گام های مناسب را بردارد، گفت: ممکن است دکتر غلامی نتوانسته همه انتظارت را برطرف کند ولی باید به وی فرصت بدهیم و به جای این همه نقد به او راهکار ارائه دهیم.
طرح استیضاح وزیر علوم با بیش از 80 امضا روز گذشته تقدیم هیات رییسه مجلس شد و هیات رییسه نیز آن را برای بررسی بیشتر به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارجاع داد.
نبود برنامه و سیاست‌های کلان پژوهشی و فناوری در چهارچوب اسناد بالادستی و اقتصاد مقاومتی و عدم اجرای پژوهش‌های کلان کشوری تحت نظارت شورای عتف، عدم توجه به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و رشته‌های مهارتی و عدم تعیین تکلیف حق التدریسان فنی و حرفه‌ای علی رغم تکلیف قانونی در برنامه ششم توسعه و بی توجهی به آموزش در دانشگاه ها و عدم توسعه رشته‌های میان رشته‌ای در دانشگاه های کشور و عدم به روز رسانی رشته‌های دانشگاهی ازجمله محورهای این طرح استیضاح است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
با فرزانه توسلی، یکی از 10 نامزد بهترین دروازه‌بان فوتسال جهان

دختری از جنس عقاب درشهرستان شبستر

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شبستر:

۲۰ واحد مسکونی برای معلولان شبستر درحال احداث است

رئیس مرکز مطالعات امنیت ملی ستاد کل نیرو های مسلح در تسوج:

لباس وپرونده شاخصه فردبسیجی نیست بلکه روح عموم مردم مابسیجی است

پشت‌پرده برخی از آگهی‌های استخدام بانوان

منشی مجرد با روابط عمومی بالا نیازمندیم

با حکم استاندار آذربایجان شرقی :

ناصرنادری بخشدار جدید تسوج شد

محمدزاده امام جمعه شبستر :

«هیهات منا الذله» شعارمحوری۱۳آبان است

آخرین اخبار