کد مطلب: 3033
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۶

با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد:

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیددرشهرک سرمایه‌گذاری خارجی شبستر برگزار شد

گلشن راز: استاندار آذربایجان شرقی با مدیران واحدهای مشکل دار شهرک سرمایه گذاری خارجی شهرستان شبستر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش گلشن راز  ، استاندار آذربایجان شرقی پس از بازدید از چند واحد صنعتی مستقر در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با بیان اینکه همه باید در خدمت تولید و بهبود وضعیت صنعت و اشتغال کشور باشند افزود: تولیدکنندگان رکن مهم اقتصاد کشور هستند چون با انجام کار مهم، آثار ارزشمندی در جامعه خلق می‌کنند.
وی ادامه داد: امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم و خط مقدم ما تولید است، به همین سبب مسئولان باید در خدمت تولید باشند.
پورمحمدی با بیان اینکه من از تمام اختیاراتم در بحث تولید استفاده خواهم کرد و اراده ما برای حمایت از تولید قوی است، تأکید کرد: مدیرانی که مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان را پیگیری و اجرا نکنند با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
وی مشکل بیکاری را از جدی‌ترین مشکلات اقتصاد کشور عنوان کرده و با بیان اینکه باید همواره به فکر حل مشکلات اقتصادی باشیم، ورود به بازارهای جدید و ارتقاء کیفیت را دو مقوله بسیار مهم در رفع مشکلات کشور دانست. 
استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: ما پتانسیل‌ و ظرفیت های زیادی در استان داریم، با تولید تکنولوژی، محصولاتمان با محصولات جهانی در حال رقابت است و این در اثر همت تولیدکنندگان و تلاش‌های مستمر آنها حاصل شده است.
وی گفت: این بازدیدها و برگزاری جلسات رفع موانع تولید استمرار پیدا خواهد کرد و تمامی مسائلی که در حوزه اختیارات استانی است حل خواهیم کرد و آنهایی که در اختیار ما نیست با مسئولان و مقامات کشوری در میان خواهیم گذاشت.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.