کد مطلب: 3043
شنبه ۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۲:۲۹

افتتاح سامانه پیغام گیر124شهرستان شبستر

گلشن راز: عبدللهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شبستر از راه اندازی پیغامگیر ستاد خبری ۱۲۴ خبر داد.

به گزارش گلشن راز  ،عبدللهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار شبستر از راه اندازی پیغامگیر ستاد خبری ۱۲۴ خبر داد و گفت: در راستای مصوبات ستاد تنظیم بازار مبنی بر نظارت و بازرسی بهینه از طریق فعال سازی سیستم پیغام گیر ستاد خبری ۱۲۴ ، سامانه پیغام گیر رسیدگی به شکایات و گزارشات مردمی از امروز ۶ بهمن راه اندازی و افتتاح شد.

عبداللهی گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند در طول شبانه روز ، نظرات، شکایات و گزارشات خود را در خصوص گرانفروشی، کم فروشی ، احتکار و سایر تخلفات واحد های صنفی و تولیدی به این سامانه که مستقر در اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان می باشد، اعلام نمایند تا عوامل بازرسی و تعزیرات حکومتی در اولین فرصت نسبت به رسیدگی آن اقدام نمایند.

وی افزود: وظیفه سامانه ۱۲۴ گرفتن انتقادات و شکایات مردمی در خصوص واحدهای صنفی است. شکایات در زمینه فروش و اختفای کالاهای قاچاق؛ تقلب؛ احتکار؛ عرضه خارج از شبکه؛ عدم اجرای ضوابط قیمت‌گذاری و توزیع؛ فروش اجباری؛ عدم درج قیمت؛ عدم صدور فاکتور و صورتحساب است.

خبرنگار : بایرامزاده

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.