کد مطلب: 3089
پنجشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۷:۴۰

استاندار آذربایجان شرقی:

خیران شبستری، مسئولان را در اتمام طرح های عمرانی یاری دهند

گلشن راز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: خیران شبستری در طرح های عمرانی هم پیشگام شده و مسئولان را در اتمام این طرح ها و آبادانی هر چه بیشتر این شهرستان یاری کنند.

به گزارش گلشن راز  ،عملیات اجرایی زیرگذر و دوربرگردان سه راهی شند آباد در محور شبستر – سلماس آغاز شد که این زیرگذر با دهانه ۲۲ متری و سازه بتنی، با اعتبار مشارکتی بیش از ۴۵ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.
۱۵ میلیارد ریال از اعتبار اجرای طرح را حاجی میر حیدر طباطبایی شندآبادی از خیّران شندآباد و ۳۰ میلیارد ریال را هم اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی پرداخت می کند.
سه راهی شندآباد یکی از حادثه خیزترین نقاط در محور شبستر- تسوج- ارومیه است و در سال های گذشته، ده‌ها کشته و زخمی و میلیاردها خسارت مالی به جا گذاشته است.
امیر امینی؛ معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزیر راه و شهرسازی، غلامعلی حدادعادل؛ مشاور عالی رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و محمدرضا پورمحمدی؛ استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان استانی و محلی در مراسم آغاز عملیات اجرایی زیرگذر و دوربرگردان سه راهی شند آباد حضور داشتند.
همچنین با حضور این مسئولان، پارک میلاد شندآباد محله سادات هم که به همت حاج میرحیدر و حاج میریحیی طباطبایی شندآبادی و مشارکت اهالی محل احداث شده است، افتتاح شد.
استاندار در این سفر، درباره علت تاخیر طولانی در چهاربانده کردن محور شبستر- سلماس که از نقاط حادثه خیز شهرستان شبستر است گفت:عمده علت این تاخیر، کمبود منابع مالی و اعتباری است با این حال تسریع در اجرای طرح، جزو اولویت های منطقه است و تلاش می شود در کمترین زمان به بهره برداری برسد.
پورمحمدی از خیران شهرستان شبستر خواست، در طرح های عمرانی هم پیشگام شده و مسئولان را در اتمام این طرح ها و آبادانی هر چه بیشتر این شهرستان یاری کنند.
وی در عین حال تلاش برای حل موانع تولید و افزایش میزان اشتغال در شهرستان شبستر را از دیگر اولویت ها برشمرد و افزود: این اولویت ها، همگی برای رفاه هر چه بیشتر مردم منطقه است، از این رو تمام تلاش خود را به این موارد معطوف خواهیم کرد.
استاندار آذربایجان شرقی و هیئت همراه، دیروز در سفر به شهرستان شبستر از اماکن گردشگری، طرح های شهرداری خامنه و همچنین از اماکن اجدادی رهبر معظم انقلاب، منزل بازسازی شده شیخ محمد خیابانی در شهر خامنه و آرامگاه شیخ محمود شبستری از نزدیک بازدید کردند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.