کد مطلب: 3143
دوشنبه ۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۲:۱۷

تعامل سپاه و ناجا پيام آور آسايش و آرامش براي مردم است

گلشن راز: فرمانده انتظامي شهرستان شبستردر نشست صميمي با سرهنگ"رضایی"فرمانده سپاه شهرستان گفت: تعامل سپاه و ناجا پيام آور آسايش و آرامش براي مردم است.

به گزارش گلشن راز، سرهنگ "سیاوش علیفام" در اين ديدار با اشاره به ضرورت افزايش همگرائي و تعامل و همکاري في مابين نيروي انتظامي و نيروي مقاومت بسيج در بخش هاي مختلف فرهنگي و اجتماعي بر ارتقاء سطح امنيت اجتماعي و فرهنگي جامعه تاکيد کرد.
وي بر ضرورت مشاركت و همكاري سپاه و نيروي انتظامي در ايجاد امنيت پايدار تاكيد كرد و افزود:تامين امنيت پايدار در جامعه و ارتقاء حداكثري احساس آرامش و آسايش مردم با تعامل سازنده سپاه و نيروي انتظامي دست يافتني است.
سرهنگ علیفام تعامل عرصه را براي فعاليت مجرمان تنگ و احساس امنيت را در جامعه ارتقا مي دهد.
اين مقام انتظامي، افزود: امنيت بزرگترين نعمت الهي است که در همه ابعاد فردي، اجتماعي، سياسي، فرهنگي و اقتصادي نياز اصلي جامعه بوده و ايجاد و گسترش آن در كنار تلاش پليس نيازمند مشاركت همگاني است.
فرمانده انتظامی شهرستان شبستر در پایان، نيروي انتظامي و سپاه را دو نيروي مقتدر، برخاسته از بطن جامعه دانست و خاطر نشان کرد: اين دو نيرو يک هدف مشترک را دنبال مي کنند و آن خدمت رساني شايسته به مردم تحت فرامين مقام معظم رهبري است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.