کد مطلب: 3175
شنبه ۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۷:۵۹

رییس شورای اسلامی شبستر:

ارتقاءدرجه شهرداری شبستربه رتبه۷گامی مهم درپیشرفت وتوسعه شهراست

گلشن راز: رییس شورای اسلامی شبستر گفت: ارتقاء درجه شهرداری شبستر به رتبه ۷ گامی مهم در پیشرفت و توسعه شهر است.

به گزارش گلشن راز نمازی رییس شورای اسلامی شبستر با اشاره به اینکه یکی از مسائل مدیریت شهری بحث ارتقای درجه شهرداری است اظهار داشت: از سال ۱۳۸۰ و پس از گذشت ۱۸ سال در دستور کار مدیریت شهرداری قرار گرفته شد اما متاسفانه تلاش عزیزان در ادوار گذشته نتیجه بخش نبوده و پس از شروع به کار شورای دوره پنجم مجدد از سر گرفته شد.

وی افزود: با پیگیری و تلاش اعضای شورای شهر و سیدباقرموسویان شهردار شبستر درجه شهرداری به ۷ ارتقا یافت

رییس شورای اسلامی شبستر در ادامه خاطر نشان کرد: ارتقاء درجه شهرداری زمینه توسعه و پیشرفت شهر از لحاظ ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان ، توسعه عمرانی ، تخصیص مزایا و اعتبارات استانی ، کشوری و همچنین ارتقا چارت سازمانی شهرداری شبستر فراهم خواهد شد.

نمازی در ادامه افزود : تعیین درجه شهرداریها و ارتقای آن برمبنای ضوابط و سه مولفه مهم درآمد مستمر و خالص شهرداری ، جمعیت شهر و موقعیت شهر از لحاظ تقسیمات کشوری بوده است و شهرداری های کشور به ۱۲ درجه تقسیم بندی شده اند و براساس آن شهری که به درجه ۱۱ ارتقا یابد جزء کلان شهرهای ایران محسوب شده و از مزایای کلان شهرها بهره مند خواهند شد که درجه بندی و ارتقای آن به طور رسمی با امضای وزیر کشور به شهرداری ها اعطا می شود.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار