کد مطلب: 3186
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۸:۳۵

آموزش ۴۰ قرآن آموز در خانه قرآن روستایی فردوس شبستر

گلشن راز: مدیر خانه قرآن روستایی فردوس شبستر، با بیان اینکه ۴۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و قرائت مشغول آموزش هستند.

به گزارش گلشن راز  مهدی بادارلو، مدیر خانه قرآن روستایی فردوس شبستر در گفت‌وگو با ایکنا ازآذربایجان‌شرقی، با بیان اینکه ۴۰ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: قرآن آموزان در رشته‌های روخوانی و قرائت مشغول آموزش هستند.

وی از رسالت قرآن گفت و افزود: رسالت قرآن، رشد ایمان و جهت دهی به حركت انسان است و با توجه به اسارت علم در دست برخی از انسان های آلوده به قدرت و ثروت و فزون خواه، ضرورت پایبندی به كتاب آسمانی به دور از تحریف و یک مكتب الهی آشكار شده است.

بادارلو از پایه‌های سنی قرآن آموزان این خانه قرآن گفت و خاطرنشان کرد: قرآن آموزان در این خانه قرآنی در رده های سنی نونهال، نوجوان، جوان و بزرگسال هستند.

مدیر خانه قرآن روستایی فردوس شبستر یادآور شد: قرآن کتابی است برای انتخاب بهترین زندگی که سعادت جاودانه در پرتو آن تحقق می‌یابد.

وی با اشاره به فرموده مولای متقبّان علی(ع) افزود: امیرالمومنین علی(ع) می‎فرمايند: قرآن بهار دل ها و چشمه های دانش است و دل را جز به وسیله آن جلایی نیست.

بادارلو ضمن بازگو نمودن فضائل قرائت قرآن تاکید کرد: قرائت قرآن و فهمیدن و عمل به قرآن در روح و روان و جسم انسان آن چنان تأثیری می‌گذارد كه رفتار او را متعادل، محبوب مردم و خدا می‌شود، درنتیجه سعادت دنیا و آخرت را برای خود به ارمغان می‌آورد.

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار