کد مطلب: 3192
یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۸:۱۴

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر:

خدمت به وارثان شهدا توفیق الهی است

گلشن راز: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر گفت: خدمت در مدارس شاهد توفیق الهی است چرا که خدمت به وارثان ایثار و شهادت محسوب می‌شود.

به گزارش گلشن راز نشست مشترک ستاد شاهد با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان و  مدیر اداره آموزش‌وپرورش و مدیران مدارس شاهد شهرستان شبستر برگزار شد.
امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شبستر در این جلسه با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در خصوص فرزندان شاهد و ایثارگر، گفت: خدمت در مدارس شاهد توفیق الهی است چرا که خدمت به وارثان ایثار و شهادت محسوب می‌شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه فرزندان شاهد و ایثارگر باید از لحاظ تحصیلی نیز همچون سایر حوزه‌ها نمونه و الگوی مناسبی برای جامعه باشند خواستار رسیدگی ویژه به مسائل و مشکلات تحصیلی آنان شد.
رئیس بنیاد شبستر همچنین خواستار افزایش تعداد سهمیه ثبت‌نام برای فرزندان مکرم شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت این عزیزان در فعالیت‌های فرهنگی مدارس اعم از گروه های سرود و فرهنگی هنری و ... شد.
ابوالفضل اکرمی مدیر اداره آموزش‌ و پرورش شهرستان شبستر نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت از تأسیس پایه تحصیلی اول متوسطه در مدارس شاهد برای اولین بار در سطح شهرستان شبستر از مهر ماه سال تحصیلی 1398 خبر داد.
وی همچنین بر بالا بردن سطح کیفیت مدارس شاهد در شهرستان شبستر اشاره کرد و در این راستا مبلغ پیشنهادی شهریه‌های مدارس شاهد و دستورالعمل تکمیلی مدارس شاهد  مورد بحث و برسی قرار گرفت.
گفتنی است، مدارس شاهد شهرستان شبستر شامل یک مدرسه پسرانه دوره ابتدایی و یک مدرسه دخترانه دوره ابتدایی می‌باشد که هر ساله دوره اول ابتدایی 60 نفر ورودی داشته که از این تعداد حدود 30 درصد فرزندان ایثارگران عزیز می‌باشند.

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار