کد مطلب: 3282
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۲ - ۸:۵

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شبستر‌:

نخستین جشـنواره عکس آلبالو در شهرستان شبستر برگزار می شود

گلشن راز:رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شبستر‌ از برگزاری نخستین جشـنواره عکس آلبالو در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گلشن راز ابوالفضل الهوردیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شبستر‌ اظهار داشت: این جشنواره با هدف حمایت وتوسعه اقتصاد فرهنگ و هنر و بهره گیری از ظرفیت منطقه در راستای حمایت  از رونق تولید و اقتصاد مقاومتی و توسعه گردشگری پایدار با معرفی محصولات کشاورزی منطقه در قالب هنر عکاسی،شناسایی استعدادها و حمایت از تولید  آثار هنری عکاسان منطقه برکزار می شود.

وی افزود: جشنواره عکس آلبالو در دو بخش عکاسی با دوربین حرفه ای و موبایل (تلفن همراه ) با گستره شهرستانی و در موضوعاتی شامل ثبت زیبایی های  طبیعت و باغات شهرستان ، معرفی  محصولات کشاورزی به ویژه آلبالو از زاویه دید عکاسان منطقه و موضوع ویژه  رونق تولید و اقتصاد مقاومتی برگزار می شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  شهرستان شبستر در ادامه خاطر نشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره ٢٥ مردادماه  سال جاری است و از ازعکاسان هنرمند منطقه دعوت می شود اثار خود رابا محوریت موضوعات ذکر شده  به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

الهوردیان در پایان گفت: علاقه مندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در شبستر ، بلوار بسیج، ضلع جنوبی پارک آزادگان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا به آدرس الکترونیکی sh.m.shabestari@gmail.com  ارسال کنند.

 

فراخوان جشنواره عکس البا لو

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار