کد مطلب: 3285
چهارشنبه ۱۳۹۸/۵/۹ - ۸:۱۶

مدیر آموزش و پرورش شبستر:

کمبود شدید نیروی انسانی در آموزش و پروش شبستر

گلشن راز: مدیر آموزش و پرورش شهرستان شبستر با اشاره به کمبود شدید نیروی انسانی در منطقه گفت: با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران در سالجاری حدود 43 نفر نیاز به همکار برای جایگزینی نیروهای بازنشسته خواهیم داشت.

به گزارش گلشن راز  ابوالفضل اکرمی در سومین جلسه کمیته برنامه ریزی منطقه شبستر با اشاره به اهمیت این کمیته در آموزش و پرورش اظهار داشت: کمیته برنامه ریزی یکی از مهمترین و تأثیر گذار ترین جلسات آموزش وپرورش است، چرا که با بهره مندی از خرد جمعی ، علاوه بر طرح موضوعات تخصیصی و برنامه های اجرایی آموزش و پرورش در مدارس مختلف بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری می شود.

اکرمی افزود: ساماندهی نیروی انسانی و امکانات و فضاها باید با برنامه ریزی دقیق با در نظر گرفتن نیازها و با هدف بهبود کیفیت در تمامی ابعاد صورت گیرد و دراجرایی شدن طرح نظام جامع برنامه ریزی نهایت تلاش به عمل آید.

مدیر آموزش و پرورش شبستر با بیان اینکه تمامی تصمیمات اتخاذ شده در کمیته برنامه ریزی با نظر تمامی اعضای این کمیته می باشد افزود: انتقال همکاران به مناطق دیگر منوط به مازاد بودن نیرو در رشته مورد نظر در منطقه و با نظر اعضای کمیته می باشد و خارج از این چارچوب به هیچ عنوان ما نیرویی را به مناطق دیگر انتقال نخواهیم داد.

وی در ادامه به کمبود شدید نیروی انسانی در منطقه اشاره کرد و بیان داشت: دردوره ابتدایی مجموعا 288 کلاس درس در منطقه داریم و با توجه به بازنشستگی تعدادی از همکاران تا مهرماه سالجاری حدود 43 نفر نیاز به همکار برای جایگزینی نیروهای بازنشسته خواهیم داشت که امیدواریم بتوانیم با مساعدت اداره کل آموزش و پرورش استان و تلاش همکاران محترم تا مهرماه این کمبودها را جبران کنیم.

اکرمی در ادامه با عدم موافقت متقاضیان تبدیل آموزگاری تربیت بدنی به دبیری تربیت بدنی در جلسه کمیته برنامه ریزی خبر داد و اضافه کرد: با توجه به کمبود نیروی تربیت بدنی در منطقه و نیاز شدید به تأمین نیرو در دوره ابتدایی با درخواست هیچ یک از متقاضیان در جلسه موافقت نشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار