کد مطلب: 3330
یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۳۱ - ۱۰:۵۸

پليس هوشمندانه و مدبرانه پاسدار ارزش هاي اسلامي است

گلشن راز: نماینده مردم شهرستان شبستر درمجلس شورای اسلامی گفت: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

به گزارش گلشن راز  ، "معصومه آقاپور" در ديدار فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" ضمن پاسداشت تلاش هاي مجاهدانه و ايثارگونه پليس در برقراری نظم وامنیت عزاداران ودستجات حسینی، اظهار داشت: نيروي انتظامي كارنامه درخشاني در حوزه هاي مأموريتي نزد مردم داشته و برخوردار از محبوبيت اجتماعي است.

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با بهره مندي از دانش روز دنيا، و تعاملات هدفمند برون سازماني نقش آفريني مثبت دارد، افزود: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري می کند و حافظ آرامش مردم است.

نماینده مجلس شورای اسلامی ضرورت ارزش گذاري به خدمات كاركنان صديق و مخلص ناجا از سوي مردم و مسئولان را مورد تأكيد قرار داد و گفت: نيروي انتظامي يكي از افتخارات نظام اسلامي است و از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان و حضور همکاران در دستجات حسینی وبر قراری نظم امنیت تقدیر و تشکر کرد.

در اين ديدار سرهنگ "سیاوش علی فام" فرمانده انتظامي شهرستان "شبستر" خدمت شايسته به مردم و جامعه را محور اقدامات پليس عنوان كرد و گفت: پليس با برخورداري از اعتماد عمومي متعهدانه و مسئولانه در سنگر تأمين نظم و امنيت گام برمي دارد.

انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار