کد مطلب: 3349
چهارشنبه ۱۳۹۸/۸/۱۵ - ۱۹:۵۲

سرهنگ داستان فرمانده سپاه شبستر خبر داد :

رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج شبستر برگزار می شود

گلشن راز: فرمانده سپاه شبستر : در راستای رعب انداختن به دل دشمن و بر مبنای دکترین نیروهای مسلح، سپاه ناحیه  شبستر با فعال کردن قرارگاه امام هادی علیه السلام و با بکارگیری ۳ گردان و بخشی از توان شهرستان اقدام به برگزاری رزمایش دو روزه در اردوگاه شیخ ولی خواهد کرد.

به گزارش گلشن راز  سرهنگ پاسدار بهمن داستان در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان شبستر با اشاره به  زحمات و تلاش های اصحاب رسانه گفت:اصحاب رسانه  در جهت خنثی نمودن فتنه های دشمن بر علیه نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند. 

وی با گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی عنوان کرد:باید به نحو احسن در خصوص تحقق وصیت نامه های شهدا قدم برداریم تا شرمنده این شهدا نشویم . فرمانده سپاه شبستر ادامه داد:یکی از شاخصه های اصلی شهید محمد حسین فهمیده دشمن شناسی وی بود که علی رغم داشتن سن کم دشمن را شناخته بود .
وی ابراز کرد:در وضعیت کنونی باید در زمینه دشمن شناسی و معرفی دشمنان اصلی به جوانان و نوجوانان تلاش و فعالیت کرد. 
فرمانده سپاه شبستر با تاکید بر اهمیت اراده الهی عنوان کرد:اراده الهی مهم است و ۴۰ سال است نظام جمهوری اسلامی ایران پشتوانه الهی دارد و برگ برنده نظام جمهوری اسلامی همین اراده الهی  است.
فرمانده سپاه شبستر افزود:اقتدار نظام جمهوری اسلامی فراتر از انتظار بوده و شاهد درخشش نظام جمهوری اسلامی در سطح منطقه و بین المللی هستیم.
وی ادامه داد:دفاع از اسلام مرز جغرافیایی نمی شناسد و امروز به برکت تفکر و فرهنگ بسیج در نقاط مختلف دنیا گروه های مختلف در مقابل دشمنان ایستاده اند.
سرهنگ داستان با تاکید بر اهمیت توجه به تفکر و فرهنگ بسیجی خاطرنشان کرد:انقلاب اسلامی بر مبنای ارزش های اسلامی پایه گذاری شده و اکنون در پیچ تاریخی عظیمی قرار گرفته ایم و اگر یا بصیرت حرکت کنیم هیچ قدرتی توان مقابله با نظام جمهوری اسلامی نخواهد داشت .
فرمانده سپاه شبستر با تقدیر از حضور  باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله سیزده آبان یادآور شد: مردم بار دیگر با حضور خود  مشت محکمی بر دهان دشمنان زدند.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی "الی بیت المقدس بسیج "سپاه ناحیه شبستر افزود:در راستای رعب انداختن به دل دشمن و بر مبنای دکترین نیروهای مسلح، سپاه ناحیه  شبستر با فعال کردن قرارگاه امام هادی علیه السلام و با بکارگیری ۳ گردان و بخشی از توان  شهرستان اقدام به برگزاری رزمایش دو روزه در اردوگاه شیخ ولی خواهد کرد.
وی ادامه داد:این رزمایش روزهای پنج شنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ آبان ماه برگزار خواهد شد و برنامه ریزی های لازم برای بهره گیری از تمامی ظرفیت های نهاد ها و ادارات شهرستان شبستر،انجام شده است .
فرمانده سپاه شبستر ابراز کرد:در این رزمایش برنامه های مختلف از جمله  پدافند غیر عامل و مقابله با ناآرامی ها و دفاع از کوی و برزن برگزار می شود و در عین حال که امنیت یکی از اهداف برگزاری این رزمایش است برپایی سنگر خدمت و خدمت رسانی نیز یکی دیگر از شاخصه های این رزمایش است .
وی ادامه داد:با برپایی اردوهای جهادی و با همکاری بسیج سازندگی و کمیته امداد  امام خمینی(ره) و بهزیستی شبستر ۲۰ باب خانه محروم در شهرستان شبستر در حال احداث است .
فرمانده سپاه شبستر بیان کرد:برگزاری صبحگاه نیروهای مسلح و بسیجیان ،ویزیت رایگان پزشکی بسیج سازندگی در روستای شیخ ولی و برنامه های فرهنگی از دیگر برنامه هایی است که در رزمایش اقتدار عاشورایی الی بیت المقدس بسیج سپاه شبستر برگزار می شود.
انتهای خبر / بهمن بهزاد سیس

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین اخبار